Soros i Gates kupili firmę produkującą testy na COVID-19

Opublikowano: 27.07.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2223

Miliarderzy George Soros i Bill Gates są częścią konsorcjum, które ma zamiar kupić Mologic, brytyjskiego producenta testów na COVID-19. Zdaniem miliarderów, celem tej transakcji, jest zwiększenie dostępu do „najnowocześniejszych technologii medycznych” na całym świecie.

Firma Mologic została założona w 2003 roku jako dochodowe laboratorium badań medycznych i innowacji. Pracuje w nim między innymi Paula Davis, który jest tam dyrektorem naukowym Mologic. Davis, jest znany jako wynalazca testu ciążowego Clearblue, który po raz pierwszy został wprowadzony na rynek w 1988 roku. Przejęcie Mologic, zgodnie z oświadczeniem konsorcjum, ma za cel “wzmocnienie globalnego wdrażania technologii medycznej”.

Zgodnie ze słowami Seana Hintona, dyrektora generalnego Open Society Foundations Sorosa: „Pandemia „boleśnie wykazała fundamentalne nierówności” w globalnym zdrowiu publicznym, ta „wyjątkowa transakcja” zbliżyła fundusze filantropijne i inwestorów do rozwiązania problemu”.

Udział Billa Gatesa i George’a Sorosa w tym przedsięwzięciu, budzi oczywiście wiele kontrowersji. Soros, jest od dawna oskarżany o inspirowanie rozmaitych przewrotów politycznych. Przypisywano mu sprawstwo w pierwszej awanturze ukraińskiej zwanej „Pomarańczową Rewolucją”. Sugerowano, że to on wywołał w Gruzji „Rewolucję Róż” i osadził tam jako prezydenta Michaiła Saakaszwilego. Bill Gates, był natomiast niezwykle aktywny od samego początku pandemii COVID-19 i zasłynął w niej wieloma kontrowersyjnymi hasłami. To on jako jeden z pierwszych nawoływał aby rozpocząć szczepienia już w styczniu 2021 roku. Mówił wówczas, że firmy muszą rozpocząć produkcję szczepionek, jeszcze zanim przejdą wszystkie testy kliniczne. Nie należy zapominać jego prelekcji z 2018 roku, kiedy to bardzo precyzyjnie przewidział początek i przebieg pandemii “śmiertelnego wirusa”, która rozpocznie się w Chinach.

Wykupienie firmy produkującej testy na COVID-19, przez tak kontrowersyjne postaci, ma prawo wywołać kontrowersje. Fakt, iż inwestują oni pieniądze w firmę o tak konkretnej specjalizacji, może sugerować, że finansowe elity rządzące naszym światem, nie zamierzają kończyć z pandemią. Wręcz przeciwnie, wiele wskazuje na to, że sukcesywnie szykują się na rundę trzecią…

Autorstwo: M@tis
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. urartur 28.07.2021 07:56

    Przecież te testy nie wykrywają żadnej choroby i do tego implantują morgelony do ciała. Po zbliżeniu palca do testu pod mikroskopem widać jak się te morgelony aktywują.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.