Kanibale kontra czarownicy!

Opublikowano: 07.07.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 867

Siedem osób oskarżonych o uprawianie czarnej magii w Papui Nowej Gwinei zostało zabitych i zjedzonych przez 500-osobową grupę kanibali – donosi portal telegraph.co.uk. Ataki kanibalistyczne zakłóciły odbywające się właśnie wybory.

Policja aresztowała 29 osób, w tym 13-letniego chłopca. Lider grupy kanibali, miejscowy radny, pozostaje na wolności.

Samozwańczy magowie, którzy zostali zjedzeni, domagali się pieniędzy od schorowanych ludzi. Kanibalistyczne grupy przeciwdziałające temu “magicznemu” procederowi mają – jak twierdzą – specjalne moce, by… wykrywać czarowników.

– Czary wymykają nam się spod kontroli – powiedział jeden z działaczy politycznych z Mandag. – Kiedyś było dobrze, a teraz zabijają ofiary, wyciągają im serce, wypijają krew – mówi.

Seria ataków około 500-osobowej grupy kanibali o dwa tygodnie przedłużyła wybory odbywające się na wyspie – ich koniec planowano na zeszły piątek.

Opracowanie: kp
Na podstawie: telegraph.co.uk., onet.pl
Źródło: Niezależna.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.