Kaczyński ma turańskie podejście do władzy

Opublikowano: 29.09.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 495

Jeden z liderów Ruchu Narodowego, a zarazem poseł Konfederacji, Robert Winnicki zapytany dlaczego, mimo kryzysu w strukturach władzy, nikt z PiS, tj. partii, która uchodzi za konserwatywną, nie zaproponował koalicji z ugrupowaniem wolnościowców i narodowców odpowiada, że: „Kaczyński ma takie dość turańskie podejście do systemu władzy. Nie uznaje współdzielenia się tą władzą i każdego, kto w jakikolwiek sposób zagraża jego jednowładztwu stara się niszczyć lub podporządkować sobie”. Zdaniem Winnickiego, ugrupowania konkurujące z PiS-em o miano prawicy notorycznie doświadczają ze strony władzy różnorakich ataków. „Podgryzanie trwa cały czas. Mniej obecnie w telewizji publicznej, ale w różnych mediach związanych z obozem władzy, takich jak ‘Gazeta Polska’ to jest nieustanna agenda i nieustanne kąsanie, albo frontalne ataki (…) zresztą nie tylko wobec Konfederacji, ale i wobec struktur narodowych, czy konserwatywnych wolnościowych. (…) W użyciu są też służby i prokuratura, która pewnie szuka, bo takie informacje również miałem, różnych haków się szuka na naszych polityków, na nas, na naszych działaczy, natomiast dlaczego to nie przynosi efektów? Po prostu nie mamy nic za uszami” – mówi poseł.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Stanlley
Użytkownik

Autopromocja Winnickiego i czerpanie korzyści z “wiecznej walki” . Cofamy się w czasie – czemu nie poparli Trzaskowskiego? Przecież to aż samo się nasuwało. Gdy rząd był by z jednej opcji a prezydent z drugiej to antypolski ustawy by tak szybko nie przechodziły… A tak to zachodni kapitał jest szczęśliwy bo długopis znowu sprawny….

A dlaczego w wyborach parlamentarnych nie wystawiali kandydatów tam gdzie był kandydat PSI? A dlaczego na listy powstawiali nieznanych młodzików ze stowarzyszenia Koliber a nie dużo bardziej znane osoby które deklarowały sympatię i podobne poglądy? Powodem oficjalnie było to że nie są katolikami albo nie są turbokatolikami…