Turystyka zasiłkowa do Polski

Opublikowano: 30.08.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 3469

Jednodniowa turystyka Ukraińców po zasiłki do Polski. Od razu po pojawieniu się zdjęć ogłoszeń z Ukrainy o organizowaniu wycieczek zasiłkowych do Polski, ZUS od razu błyskawicznie nazwał to fake newsem, bo podobno wszystko kontroluje, nawet nie przeprowadzając dochodzenia. Nie są w stanie tego zweryfikować, ale zaprzeczają.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

24 komentarze

 1. JedynaDroga 30.08.2023 08:08

  Brak jakiejkolwiek kontroli, ludzie zgłaszają, że całe tabunu rodzin romskich widziane są w polskich, przygranicznych miastach. Przyjeżdżają tutaj tylko po to, żeby wyłudzić zasiłek, wystarczy że przekroczą granicę raz na 30 dni żeby nie stracić zapomogi socjalnej.

  500 ( niedługo 800 ) plus na każde dziecko
  Oraz 12 tysięcy kapitału rodzinnego

  Rodzinny Kapitał Opiekuńczy przysługuje na dziecko, które przybyło z Ukrainy do Polski w związku z działaniami wojennymi po 23 lutego 2022 r. ZUS przyznaje RKO niezależnie od dochodu rodziny. Wynosi on do 12 tys. zł na drugie i kolejne dziecko w rodzinie

  Każdy zdaję sobie sprawę ile średnio dzieci posiada romska rodzina, zresztą nie tylko cygańskie. Przy takim szerokim strumieniu darmowych pieniędzy trzeba pomyśleć o inwestycji w rodzinę i zabezpieczeniu przyszłości. Nowy potomek jest na wagę złote i to dosłownie.

  Jak żyjecie z myślą drodzy Polscy, że z waszych podatków są przyznawane darmowe zapomogi socjalne, finansowana jest darmowa opieka medyczna oraz cały pakiet innej pomocy, ludziom którzy są z definicji uchodźcami ekonomicznymi ,a nie wojennymi.

  Naród już przyzwyczaił się, że jest dymany na lewo i prawo. Ludzie zombie-lunatycy chodzą ulicami cieszący się jak myszy do sera. Jest smartfon, jest dobrobyt.W ciągu kilku lat Polska stała się największym krajem migracji zarobkowej na świecie wyprzedzając tradycyjnie najczęstszy kierunek takich ruchów- USA . Najgorsze jest w tym wszystkim , że rządzący cały czas zwiększają zakres pomocy dla naszych ” braci “.

  Kraj bez własnego przemysłu, za to usiana ” strefami ekonomicznymi , gdzie ” żymskie ” przedsiębiorstwa działają w najlepsze.

  Są za to wszędzie kapliczki , gdzie można odprawić różaniec za pomyślna przyszłość. Przy takim potencjale powinniśmy być potęga w produkcji dewocjonaliów i to na skalę światową .

  Niedawno rozbito siatkę szpiegów, gdzie z 16 zatrzymanych , osób 12 okazało się Ukraińcami.

  https://kresy.pl/wydarzenia/rz-ukraincy-stanowili-wiekszosc-rozbitej-przez-abw-rosyjskiej-siatki-szpiegowskiej-czesc-to-uchodzcy/

  Niemal codziennie straż graniczna donosi o zatrzymaniu przemytników ludzi, większość z nich są narodowości ukraińskiej. Ci was bracia ze wschodu nauczenia ciężkiego życia i cwaniactwa, gdy tylko szeroko otworzyli oczy jakie to wały można odesłać w Polsce, pod parasolem ochronnym polskiego rządu , nie będą przecież zadowalać się drobnicą. Wojna to najlepszy okres do robienia interesów. Trzeba być jak przysłowiowy żagiel na wietrze – ustawić się żeby płynąć razem z wiatrem.

 2. Katana 30.08.2023 08:29

  Dołujące to nieco… Tak na pewnym poziomie duszy 🙂
  Jedyne co jeszcze jako tako hula na tym łez padole to chyba socjotechnika…
  Bo politykę to prowadzi może tylko te kilka państw a reszta się podporządkowuje.

 3. pikpok 30.08.2023 08:37

  Za to my będziemy mogli wybudować Nową “Ukraine” za nasze pieniądze. A długi będą spłacać jeszcze nasze wnuki. https://forsal.pl/biznes/artykuly/8600586,odbudowa-ukrainy-polsce-przypadl-region-donbasu.html

 4. Katana 30.08.2023 08:46

  Wczoraj napisałem w innym miejscu:
  Polacy w tym planie ( dop. dzisiejszy: “Nowej Krainy”) mieli by być tylko… głównym daniem?
  No patrz Pan… A taka miała być Iskra…
  Czy są aż tak tępi?
  Znaczy Żydzi – nie daj Boże Polacy…

 5. JedynaDroga 30.08.2023 09:54

  Iskra wyjdzie owszem, ale gdy spali się lont i ta bomba wybuchnie będzie ranić odłamkami wszystkich dookoła. Kogo ratować w pierwszej kolejności ? Ukraińcy przyjechali tutaj z własnej woli, więc muszą sobie radzić sami. Każdy posiada ograniczone zasoby.

 6. Drnisrozrabiaka 30.08.2023 10:15

  I tak zagłosujecie na to co jest w telewizji, więc po co się denerwować

 7. Katana 30.08.2023 11:02

  JedynaDroga
  Rosja utworzyć ma nowe państwo (na terenie Ukrainy) to samej Rosji odłamki nie grożą raczej.Bufor.
  Na zachód to raczej inne odłamki – frukty polecą, z naszych kieszeni.
  Może stamtąd ta “Iskra z Polski” wyjdzie… W końcu to były polskie tereny kiedyś i może w ten sposób autor miał to na myśli co miał.
  Bo jak MIĘDZY morze? “Między” to rozumiem po środku czyli neutralnie a nie jakoś kulawo ze skrętem na Zachód.
  Polska chce utworzyć region w kraju z autonomią dla Ukraińców ale nie wydaje mi się by ten twór wygrał w konkurencji z tamtym rosyjskim.
  Zobaczymy może… Jak nas nie skasują pierwej.

 8. pikpok 30.08.2023 11:13
 9. Katana 30.08.2023 11:38

  Tam się drogo żyje… Mało wody itd.
  Duże zagrożenia wojnami…
  Jelity wyjadą a kraj ten spełni rolę pitbula w “ostatecznym rozwiązaniu kwestii Bliskiego Wschodu” – skazany na straty (jako teren). Szczególnie, że tam wpływy zachodnie teraz upadają… Poświęci się trochę by “drugą stronę” osłabić.

 10. JedynaDroga 30.08.2023 12:34

  Ciekawe w jaki sposób chcecie się bronić kiedy upadający zachód wyczerpany wojną Ukraina-Rosja będzie musiał bronić się z nacierającą armią chińską. Duża część uzbrojenia USA bazuje na sygnałach nadawanych z satelit. Chiny oraz Rosja posiadają już odpowiednie narzędzia żeby je zniszczyć.

  Wszystkie technologie posiadane przez państwa zachodnie już dawno zostały przetransferowane do Chin. Jak na razie USA ponoszą same porażki min. w budowaniu myśliwców najnowszej generacji. Jakiś czas temu wyciekły informacje na temat chińskich kamer szpiegujących w amerykańskich bazach które zostały tam przeniesione wraz z elektroniką pochodząca z terenu CHRL Kamień na kamieniu tutaj nie zostanie .

  Kwestia kilku lat.

 11. replikant3d 30.08.2023 18:12

  JedynaDroga, nie będzie żadnej inwazji chińskiej. Za kulisami ponad ,,oficjalnymi,, rządami WSZYSCY oni ściśle ze sobą WSPÓŁPRACUJĄ. przy eksploracji i eksploatacji układu słonecznego. I to od dekad. Cały ten ,,cyrk,, na Ziemi jest pod publiczkę…,,bydełko,, ma być zajęte walką o ochłapy i zasuwać za ,,miskę ryżu,, Utrzymanie infrastruktury w układzie słonecznym, w tym kopalnie na Marsie kosztuje bajońskie sumy. I właśnie te 7 miliardów naiwniaków zasuwa na to, nawet nie mając pojęcia o tym. I to jest iście ,,kosmiczne,, frajerstwo…

 12. JedynaDroga 30.08.2023 18:20

  @Rep

  Nie chcę zaśmiecać tego wątku, ponieważ temat rozmowy jest o czym innym. W dziale wiadomości ze wszechświata artykuły pojawiają się z mniejszą częstotliwością , mało kto tam się udziela. Omawiana tematyka bardziej pasowała by do tamtego działu.

 13. Katana 30.08.2023 19:38

  @replikant3d
  No to grubo…
  A coz czynnikiem X? Może nie wszyscy tak ściśle współpracują?

 14. JedynaDroga 30.08.2023 22:13

  Wszyscy ściśle współpracują, polaryzując nasze myślenie, tzn. tam na najwyższych szczeblach niewidzialnej władzy tworzą ścisłe związki, zobacz ile jest tlących się konfliktów na mapie świata. Uśpione masy ludności tzw. owce mają wierzyć w przypadkowość wydarzeń oraz polityczną grę. Totalna depopulacja w nadciągającej trzeciej wojnie światowej jest kulminacyjnym momentem epoki w której żyjemy.

 15. Katana 31.08.2023 08:33

  Kumulacja jest napewno ale czy to kulminacja?
  Może dopiero po tym pierwszym nastąpi to drugie… Miejmy nadzieję, że w sensie przeciwnym od “zamierzonego” przez Ciebie – najwyższy, szczytowy moment pod względem spokoju i szczęścia.

 16. Katana 31.08.2023 08:36

  //na najwyższych szczeblach niewidzialnej władzy tworzą ścisłe związki//
  To wiadomo ale… X
  Związki się rozpadają…

 17. JedynaDroga 31.08.2023 10:10

  Kiedy wojenny kurz opadnie i skończy się wojenna pożoga , miejsca zwane Ziemią stanie się istnym koszmarem dla tych którym będzie dane tutaj żyć. Kulminacyjnym dlatego, że oznaczać będzie koniec ponad 2000- tysięcznej epoki.

 18. rici 31.08.2023 12:42

  Droga; w 2028 roku konczy sie epoka ryb, i wchodzimy juz w pelni w epoke wodnika.
  Epoka ryb to w zasadzie juz byla najgorsza z epok w obecnych dziejach ludzkosci.
  Cos mi sie wydaje ze ostatnie widzenia Jackowskiego sie spelnia. Chociaz do tej pory za bardzo mu nie wierzylem, ale tym razem to wygladalo bardzo realistycznie.
  Widzial ze obecny prezydent USA zostanie obalony przez wojskowa junte, poszczegolne stany odlacza sie. A wyjda na jaw rzeczy o ktorym normalnym ludziom sie nie snilo i upadna w zasadzie wszystkie rzady Europy.

 19. pikpok 31.08.2023 12:57

  rici. widać, że realizują jakiś plan.
  https://wolnemedia.net/prawdziwy-cel-pandemii/

 20. Katana 31.08.2023 13:44

  Kontrolowany upadek rządów może być jak najbardziej częścią planów rządów.
  Zobaczymy naocznie jak to będzie wyglądało, jaki poziom sztuczności zaprezentują i, co chyba najważniejsze na co to zamienią.

 21. pikpok 31.08.2023 13:54

  Najpierw niszczyli świat dla pieniędzy, teraz “ratują” go dla władzy.

 22. Katana 31.08.2023 14:07

  Znają nieźle historię i tryby dziejów czyli jej powtarzalność ukrywając, i fałszując te informacje przed innymi. Mając władzę mogliby wszystko zmienić ale atrybutem diabła jest przebiegłość – wyprzedzanie zdarzeń – dla materialnych korzyści. Kłamcy.

 23. JedynaDroga 31.08.2023 16:23

  @rici

  zapraszam do dyskusji w tym wątku

  https://wolnemedia.net/upadek-koncepcji-allochtonicznej/

 24. JedynaDroga 31.08.2023 18:41

  Żeby nie zaśmiecać nowego wątku :

  Myślisz, że dla kogo będzie to era obfitości ? Czy uważasz, że jesteśmy pierwszą planetą który spotka taki los ? Kiedyś wspominałeś o sztucznej inteligencji która stoi nawet ponad technologią obcych a z którą oni sobie nie radzą, mógłbyś podać źródła tej koncepcji ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.