Prawdziwy cel „pandemii”

Opublikowano: 01.01.2022 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 3674

Dziś trochę “fejków” i “teorii spiskowych” wygrzebanych w necie.

Mówi się, że pewien nowozelandzki miliarder, chcący zachować anonimowość, ujawnił prawdziwe cele łaskawie panującej nam „pandemii”. Zgodnie z koncepcją „Ordo ab Chao” (porządek z chaosu) wszystkie narody są przeciwne własnym rządom, parlamentom i rządom, i będą dążyć do usunięcia ich brutalną siłą. Byłoby to intencją zjednoczenia zarówno zaszczepionych jak i nieszczepionych z powodu zdrady ich administratorów i przedstawicieli oraz ogromnych szkód, jakie wyrządzili. Po obaleniu rządów powstanie próżnia władzy, w której nowy globalny rząd wskoczy jako „wielki zbawiciel”.

„Tymczasem sytuacja zmienia się w narrację o szczepionkach” – powiedział miliarder. „Powiedziano mi, że szczepionka z czasem zwiększy liczbę infekcji i zgonów. Że umrą miliardy, a ludzie będą wściekli, a ich rządy spłoną. Ich przywódcy, naukowcy i media będą ścigani i wieszani na ulicach. Obie strony spalą swoje rządy doszczętnie. Zwolennicy szczepionek, całkowicie zdradzeni i umierający, będą szaleć. Ci, którzy nie są wyszczepieni także, za to, na co pozwolił ich rząd”.

Ci, którzy teraz promują „szczepionki”, zostaną zmiecieni. „Dlatego są to przedmioty jednorazowego użytku. Biden jest prawie martwy, Boris Johnson i Macron są frajerami… Czas, w którym szczepionki mRNA wyrządzą szkody, to od 2 do 3 lat. Zakres, w jakim pobrano mRNA (w “szczepionkach”), przekroczył ich najśmielsze oczekiwania”.

Z powodu anarchii, która wtedy wybuchnie, nowy światowy rząd (Masonów =Iluminatów) przywróciłby porządek, aby zostać wprowadzonym jako „wielki zbawiciel” („Ordo ab chao”). Istnieją spekulacje, że niektórzy antyszczepionkowcy należą do tej masońskiej grupy, ale jak dotąd nie ma na to dowodów. Fakt, że Twitter pozwala teraz na oglądanie filmów i wiadomości z ofiarami szczepionki, byłby częścią „prawdziwego planu”.

Za kulisami od lat działał de facto rząd światowy, składający się z „najjaśniejszych umysłów” na świecie, do którego większość członków przyłączyła się dobrowolnie. Ci, którzy odmówili, zostali „zneutralizowani”. Krótko mówiąc, plan obejmuje rozgrywanie rządów i ich populacji przeciwko sobie. Aby to zrobić, najpierw trzeba było stworzyć globalny chaos i panikę. W tym celu powstała “pandemia” Covida.

Ponieważ plan był skrupulatnie przygotowywany przez tak długi czas, miliardy „szczepionek” mogą być również dostępne w mgnieniu oka dla tak zwanego nowo odkrytego wirusa (wytwarzanie szczepionek normalnie zajmuje wiele lat) . Te zastrzyki należy przedstawiać jako jedyne wyjście z p(l)andemii (dokładnie to, co słyszymy w telewizorze od początku 2020 roku). Aby zmaksymalizować ból, zdecydowano, że ostatecznie wszystkie dzieci również powinny być wyszczepione a tym samym okaleczone lub zabite.

Najbardziej interesującym „odkryciem” było to, że większość rządów, naukowców i mediów wierzy, że mają do czynienia z „bezpiecznym” i „skutecznym” leczeniem infekcji wirusowej. Nawet Anthony Fauci nie byłby częścią fabuły, ale tak jak reszta to tylko „mięso armatnie”, które w pewnym momencie zostanie oddane wściekłemu tłumowi na pożarcie.

Nie jest to nawet taki dziwny tok myślenia, bo ludzie na kierowniczych stanowiskach, którzy teraz kłamią bezczelnie i są skłonni zdradzić i oddać swoich ludzi, przez to okazują się wyjątkowo nierzetelni i skorumpowani wobec wszystkich – łącznie z elitą, która nimi kieruje.

„Szczepionki” przeciw Covid są skonstruowane w taki sposób, że do wystąpienia większości urazów i zgonów minie od 2 do 3 lat (tj. między końcem 2022 a 2024 r.). Liczba ofiar będzie liczona w miliardach. Miliarder powiedział, że ludzkość zostanie zdziesiątkowana, ale najpierw rozwścieczeni ocaleni wymordują wszystkich odpowiedzialnych polityków, naukowców i przedstawicieli mediów.

Jest jednak także optymistyczne przesłanie. Plan globalistów może się nie powieść i obróci się przeciwko nim. Nowy świat, który zostanie zbudowany później, będzie oparty na zasadach prawdziwej wolności i maksymalnego samostanowienia dla każdej jednostki i każdego narodu. Nie będzie centralnie kontrolowanych związków, światowych organizacji, forów i żadnych megabanków, żadnych międzynarodowych korporacji, a jedynie zdecentralizowane umowy oparte na dobrowolnej współpracy i poszanowaniu granic i kultur drugiej strony. Krótko mówiąc: dokładne przeciwieństwo „Wielkiego Resetu” i „Agendy 2030”, które teraz wprowadzają cały świat pod totalitarną technokratyczną kontrolę komunistyczną, w której wszystkie formy wolności i własności zostaną zlikwidowane dla wszystkich, którzy przeżyją te kryzysy a cała prawdziwa władza zostanie scentralizowana.

Przypuszczalnie w nadchodzące lata zdecydują, jak będzie wyglądać nasza przyszłość: czy będzie to ta dusząca dyktatura-szczepionkowa, najbardziej surowy i nieludzki reżim, jaki znała planeta, grożący śmiercią miliardów? A może ludzkość w końcu stanie razem przeciwko temu złemu, kłamliwemu potworowi, tej siejącej nienawiść Bestii i jego małej grupie ludzkich przedstawicieli, którzy w ciągu ostatnich stuleci przejęli wszelką władzę polityczną, finansową, gospodarczą i militarną.

Autorstwo: SpiritoLibero
Źródło: Kurier-Poranny.blogspot.com


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. pikpok 01.01.2022 18:07

    Kabaliści załatwią swoich podopiecznych (sługuSSów) ?
    https://www.savethemales.ca/001260.html

  2. Wytagen 01.01.2022 22:16

    Mało prawdopodobne. W tej chwili przeciwko covid szczepią się najgłupsze osobniki i najbardziej podatne na straszaki. Gdyby szczepionki miału zgładzić większość,to wymrą najłatwiejsi do sterowania,a przeżyje ludzkość świadoma. A takiej elity nie chcą. Ci którzy zostaną nie dadzą sobie wprowadzić nowych rządów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.