Jak zatrzymać szaleńczy teatr wojenny?

Opublikowano: 19.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 618

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. joel 19.11.2022 11:05
 2. joel 19.11.2022 11:27

  Bomba!

  Tak się składa, że swoje dzieciństwo spędziłem na wsi. O dziwo, na moich oczach budowano sporych rozmiarów 4 silosową suszarnię zboża. Widziałem ją więc z okien rodzinnego domu. Latem podczas żniw było to również fantastyczne miejsce na zabawę na hałdach zsypanego zboża.

  Każdy kto bywał, wie jak wygląda taka suszarnia i jak działa , powinien wiedzieć, że ciągnik, który podjeżdża do zsypu , otwiera jedną burtę, następnie siłownik przechyla koryto przyczepy i zboże wysypuje się . W nowocześniejszych obiektach, jest pochylnia, która taką przyczepę przechyla sama. Zboże, które się sypie wpada do nomen omen LEJA, który zakończony jest dość wąskim otworem, z którego ślimak pobiera zboże i transportuje je dalej do zbiorników silosowych. TAK ZSYP MA KSZTAŁT LEJA – takiego jak po bombie! Kiedy zboże wysypuje się , generuje kosmiczną chmurę łatwopalnego wybuchowego pyłu! Trudno oddychać, bo pył jest wszędzie.
  Mówiąc szczerze i patrząc na zdjęcia , widać na nich, przewróconą przyczepę bez burty, zboże wysypało się za przyczepę po przeciwnej stronie, sugeruje to ,ze nastąpił jakiś wybuch, który podbił przyczepę i przewrócił ją na drugą stronę. Opony całe, ciągnik stoi, deski okalające zsyp są po prostu połamane ( raczej podczas wybuchu bomby zostałyby drzazgi).

  Nie ma żadnych dowodów na odłamki ( bo to zdjęcie sugerujące ,że to odłamek rakiety można wkleić skąd się chce), podobno wybuchłą druga bomba …. gdzie? Jakieś dowody zdjęcia, nagarnia?

  STRACH! Jest największą bronią XXI wieku. Strach pozwala kontrolować społeczeństwo. Gdyby były niezbite dowody na to ,ze to bomba, dawno by je przedstawiono. Tymczasem kto mówi o rosyjskich bombach? MEDIA, sprzedajne, szukające sensacji media. Nie posiadające ŻADNYCH DOWODÓW na to, co się stało, postawiły już akt oskarżenia.
  Oprócz jednego zdjęcia i marnej jakości filmu nie ma żadnych innych dowodów. Jedynie Wolski wstawił na swoim Twitterze, zdjęcia rzekomego odłamka. Skąd źródło? BRAK. Czasem mam wrażenie, że ten gość dostaje kasę za te prowokacje i podsycanie strachu.

  MANIPULACJA, STRACH, PRZERAŻENIE, KONTROLA…. przyzwyczajcie się…. Pan Roman Giertych powiedział, że Pisiory wprowadzą stan wojenny….tak wiec stay tune!

  Znalezione w sieci

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.