Jak media piorą ludziom mózgi – 2

Opublikowano: 01.10.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1907

Druga część kompilacji reportaży i wywiadów jakie ukazały się w ciągu ostatnich miesięcy w mediach głównego nurtu. Tym razem materiały z USA i Kanady. Po spędzeniu kilkunastu godzin na wyszukiwaniu, oglądaniu, a potem tłumaczeniu tych materiałów, jedno jest pewne: na dźwięk słowa „szczepionka” będę już mieć do końca życia odruch wymiotny.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. najzwyklejszy 01.10.2021 20:34

    Doskonały materiał pokazujący jak wielu ludzi, na przykladzie polityków i dziennikarzy, jest oszustami, fałszerzami prawdy, propagującymi truciznę podawaną w “szczepionkach”. Armia “dzieci” dr Gebelsa posiadająca pustkę zamiast sumienia lub diable sumienie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.