Incydent w wiosce Kersey

Opublikowano: 13.05.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 478

Kiedy jeden z kadetów Royal Navy opowiadał przeżytą przed chwilą historię, oficerowie sceptycznie podchodzili do całej sprawy. Młodzi marynarze zamilkli prawie na 40 lat. Jeden z nich mówił drżącym głosem – „Doświadczyłem przytłaczającego uczucia smutku i depresji w Kersey , ale także uczucia nieprzyjazności i niewidzialnych obserwatorów, które przyprawiały nas o dreszcze… wieś wyglądała na wymarłą”. Co zdarzyło się w wiosce Kersey? Czy doszło tam do zapętlenia się przeszłości z teraźniejszością? A może był to chwilowy przeskok świata alternatywnego? Istnieją nieśmiałe przypuszczenia jakoby kadeci byli celowo skierowani do miejsca, gdzie przeprowadzano próby łączenia naszego świata, ze światem alternatywnym. Jak było naprawdę?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o