Incydent tunguski – co rozbiło się w 1908 roku nad Syberią?

Opublikowano: 29.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 767

Dane zebrane od 1908 roku do 1999 roku. Ten odcinek nie uwzględnia nowych wyników badań i obliczeń powstałych w 2004 roku, dlatego mogą wynikać różnice w wiedzy, która zostanie przedstawiona w kolejnych odcinkach gdyż współczesne dane mimo wszystko nie są jednak na tyle jednoznaczne aby rozwiać wątpliwości co do obiektu, który wybuchł 6 km nad ziemią i spowodował pożar w promieniu 30 km od punktu zero. W dzisiejszym odcinku zajmujemy się opisem zdarzenia widzianym przez świadków.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.