Hołownia rozmawiał z szefem Rady Najwyższej Ukrainy

Opublikowano: 18.11.2023 | Kategorie: Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1525

Rozmowa Szymona Hołowni i Rusłana Stefanczuka odbyła się za pośrednictwem internetu. Poniższe wideo, z wypowiedziami Hołowni z ostatnich dni, ma charakter ilustracyjny.

„To, co stało się po haniebnej agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, czyli jednej z największych zbrodni, jakiej doświadczyło społeczeństwo ukraińskie, cała dobra energia, którą poczuli Ukraińcy od narodu polskiego, sprawia, że musimy się nadal wspierać: naród przy narodzie, polityk przy polityku, Parlament przy Parlamencie” – powiedział Szymon Hołownia podczas rozmowy, która odbyła się 16 listopada 2023 roku.

„Agresja rosyjska sprawiła, że musimy na nowo napisać mapę geopolityczną bezpieczeństwa i strategii międzynarodowej w Europie” – dodał marszałek Sejmu RP.

Przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy podziękował za wsparcie, jakiego Polska udziela Ukrainie na różnych płaszczyznach, także wojskowej, politycznej, humanitarnej i innych.

Rusłan Stefanczuk zaprosił marszałka Sejmu RP do złożenia wizyty na Ukrainie.

Na podstawie: TVN24.pl, Sejm.gov.pl
Źródło: PolUkr.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Flibusta 18.11.2023 18:39

  Bałwan. Największa tragedia. Czy ten pan kontroluje to co mówi. Jeśli tak, to uważam, że podobne słowa winno się skierować w stronę równoległej wojny. I też potępić agresora i stać ramię w ramię z politykami palestyńskimi przeciwko napastnikom

 2. replikant3d 18.11.2023 19:29

  Flibusta, Hołownia ,jak reszta klakierków to tylko ,,pożyteczny idiota,, Powie wszystko co mu każą…Nie wiń kundla za decyzje jego PANA…

 3. xmariox 18.11.2023 21:43

  Ja lubię jak on mówi, ma taki fajny krzywy ryjek.

 4. Venom 19.11.2023 06:04

  Juz następny wchodzi głęboko ,wielki błąd popełnił tamten rzad ze wchodził głęboko i ten tak samo popełnia blad,a na koniec zagadka i pytanie,czym sie różni Izrael od Rosji,i dlacxego zbrodnie popelnione w strefie gazy sa mniej wazne

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.