Dziwne zjawisko dźwiękowe w USA po przelocie UFO

Opublikowano: 22.11.2023 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2761

Mieszkańcy Minnesoty byli świadkami zaskakującego wydarzenia, które miało miejsce 13 listopada. Wiele osób zgłosiło widzenie jasnego obiektu przelatującego na niebie, po którym nastąpiła głośna eksplozja, wstrząsająca ich domami. Zdarzenie to wywołało spore zamieszanie i debatę na temat jego przyczyny.

Według Zarządu Kryzysowego Hrabstwa Beltrami grzmot dźwiękowy był zbyt bliski, aby można go było uznać za meteor. To stwierdzenie podsyca spekulacje, sugerując, że przyczyna zdarzenia może być inna niż typowe zjawiska astronomiczne.

Profesor Juan Cabanela, lokalny fizyk, podziela ten pogląd. Jego analiza momentu wybuchu dźwiękowego również dowodzi, że nie był to wybuch meteorytu. Profesor Cabanela wyraził swoje zdumienie i niepewność co do natury obiektu, stwierdzając: „Nadal nie wiem, co to było, ale byłem prawie pewien, że nie mógł to być meteoryt”.

Pojawiły się także dowody filmowe. Jeden z filmów, pochodzący z telewizji przemysłowej, jasno pokazuje błysk, po którym trzy sekundy później następuje huk. Ten materiał może być kluczowy w dalszym badaniu zjawiska.

Drugi film, udostępniony przez astronoma z NASA, przedstawia obiekt UFO przelatujący w pobliżu lotniska. To nagranie wywołało jeszcze większe zainteresowanie i spekulacje na temat możliwych przyczyn zdarzenia.

NASA wyraziła obawy, że przyczyny zdarzenia nie zostały ustalone. Brak jasnych odpowiedzi prowadzi do różnych teorii, od zjawisk astronomicznych po możliwość obecności obcych cywilizacji.

To zdarzenie pozostaje zagadką dla mieszkańców Minnesoty oraz dla naukowców i ekspertów próbujących rozwiązać tę tajemnicę. W miarę jak dochodzenie postępuje, społeczność naukowa i lokalna czekają na więcej informacji, które mogą rzucić światło na ten niezwykły incydent.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. LichoNiespi 22.11.2023 14:14

    Dziwne zjawisko dzwiekowe w USA…..co tam jest dziwnego, ze Polski nierzad wyslal wiadomosc do Bidena ze ufo bezgranicznie jemu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.