Dziecięcy „konwój protestu” na ulicach Strasburga

Opublikowano: 01.02.2024 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1970

Tego się nie da obejrzeć bez uśmiechu. Dzieci rolników poszły w ślady ojców. Przez Strasburg przejechał „konwój ciągników”, z tym że za ich kierownicami siedziały dzieci i były to traktorki-zabawki.

Scenka rodzajowa, która jednak wiele mówi i tłumaczy brawurę protestów we Francji. Wszak czym skorupka za młodu nasiąknie, na starość będzie trącić. Ten dziecięcy „konwój” przejechał przez centrum miasta z Placu Klebera na Plac Katedralny.

Ciekawe czy gdzieś na świecie jest drugi taki kraj, gdzie dzieci do protestów związkowych są uczone „od młodu”. Na jednym z traktorków umieszczono napis – „ja was karmię”, chyba trochę na wyrost. Na innym – „to nasza przyszłość”.

Za protestem dzieci stoją „dorosłe” syndykaty rolników. Swoją drogą, tylko czekać, aż dzieci żandarmów i policjantów wyjada kiedyś naprzeciw w dziecięcych pojazdach opancerzonych i to dopiero będzie zabawa…

Autorstwo: BD
Źródło: NCzas.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.