Donald Trump vs. Bill Gates – wojna światów

Opublikowano: 25.04.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 60

„A niech tam, sobie Madonna i Bill Gates kupią nawet cały pakiet takich specyfików i niech się szczepią. Rzecz w tym żeby to nie było przymusowe. Szkoda, że prezydent Duda, ani inni możni tego świata, nie widzą innej perspektywy niż ta szczepionka” – ubolewa Grzegorz Braun. „Nasza władza nadwiślańska trzyma nas w kwarantannie dosłownie i w przenośni. Abyśmy za jakiś czas sami prosili, błagali, żeby nam dali szansę eksperymentalnego zażycia tej szczepionki” – uważa Braun dodając, że nie mówi się już o leku na koronawirusa, tylko właśnie o szczepionce.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 3,40 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o