Czy Wielka Piramida to olbrzymia elektrownia lub generator?

Opublikowano: 01.08.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 576

Egipt to kraina otoczona mitami, legendami i niewytłumaczalnymi rzeczami. Mimo wieków badań, uczeni wciąż nie potrafią zrozumieć celu i sposobu budowy piramid. Na szczególne zainteresowanie, zasługuje Wielka Piramida w Gizie, która (jak się okazało przed kilkoma laty) z jakiejś przyczyny koncentruje energię elektromagnetyczną w swoich komorach i głęboko pod fundamentami.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Zaczęło się od kopca nad grobem wodza im większy wodz tym większy kopiec , a faraonowie mieli piramidy a nie jakieś tam kopce usypane w nieladzie, temu nie kosmici je zbudowali ani nie mają żadnego zastosowania, poprostu faraonowie mieli nil na pustyni przez co mogli uprawiać zboże cały rok , a temperatura i woda sprawiały że obfite to były plony , przy władzy boskiej fareona nikt mu się nie sprzeciwił w sprawie budowy , drogiej i bezużytecznej budowli, która miała wynieść go do nieba i pozostawić ślad na ziemi po jego śmierci. Temu zwłoki balsamowano a w piramidzie były tunele do samego nieba ,żeby dusza miała jak się wydostać i OT cała historia po co bajki pisać.