Czy Putin wypowiedział wojnę globalnej elicie?

Opublikowano: 10.12.2018 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4587

Jedna z najbogatszych i najbardziej wpływowych rodzin na świecie została ujawniona przez rosyjską telewizję. Rodzina Rothschildów znalazła się w centrum uwagi w Rosji, która ma nadzieję ujawnić korupcję, o której mówi się, że pochodzi z establishmentu. Czy Rosja wypowiedziała wojnę globalnej elicie, która dąży do powołania nowego porządku światowego i wprowadzenia nowego globalnego ładu? Czym jest owo działanie ze strony Moskwy i wreszcie czy jest to pojedynczy przypadek czy może forma licytacji, próbowania sił, przed czymś więcej?

Wielu obserwatorów uważa, że tego typu działanie wskazuje jednoznacznie, iż Putin przygotowuje się do sprzeciwu wobec nowego ładu światowego. Rosyjska telewizja ujawniła wiele informacji, które dotyczyły związku rodziny Rothschildów z New World Order. Rodzina Rothschildów ma powiązania z wieloma różnymi instytucjami, których interesów nie można zignorować. Rosyjska telewizja jednoznacznie stwierdziła, że Putin przygotowuje swoich ludzi do stawienia oporu przeciwko Nowemu Porządkowi Światowemu, który jest ideą o konkretnej mocy oddziaływania, a którego macki oplatają prawie wszystkie rządy, media i banki na świecie.

Podniesiono również temat finansów. Otóż Władimir Putin ma przygotowany plan pozbycia się międzynarodowych systemów bankowych kontrolowanych przez rodzinę Rothschild oraz Rockeffeler. Moskwa rozumie, iż kontrola pieniądza przez siły zewnętrzne to kontrola kraju a w dalszej kolejności dyktat wielkich karteli bankowych. Putin nie chce sobie na to pozwolić, dlatego rozpoczął od nowa budowę nacjonalistycznego systemu.

System ten, wedle telewizyjnej relacji, ma finansowe poparcie tysięcy ton złota, jakie posiada Moskwa wraz z sojuszami w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Chinach, które rosną w siłę a przez to stają się wrogiem dla USA. Putin chce to wykorzystać, łącząc siły z Chinami przeciwko USA, przeciwko idei globalnego rządu. Dodatkowo Rosja ma silne pragnienie uniezależnienia się od reszty świata, głównie uniezależnienia się od wpływów amerykańskich elit finansowych. Innymi słowy Putin tworzy nowy system bankowy na rzecz niepodległości.

Jak donoszą rosyjskie media, Rosja przygotowuje się do stworzenia systemu bankowego, który zapewni niezależność od reszty banków na świecie, co jest śmiałym posunięciem w dzisiejszej gospodarce. Rodzina Rothschildów jest oczywiście znana z posiadania systemów bankowych i ma pieniądze w wielu krajach na całym świecie. Teraz wygląda na to, że Rosja chce umieścić swoisty dystans między sobą a skorumpowanym globalnym systemem finansjery.

Na koniec należy zadać pytanie, czy jest to przejaw rosyjskiej propagandy, czy może mamy do czynienia z realną wojną, jaka toczy się za kulisami światowych wydarzeń? Otóż celem ostatecznym owej wojny, będzie podział wpływów na naszym globie, po między Rosję, USA i Chiny. Przejawem tej wielowiekowej rozgrywki są obecne konflikty na Bliskim Wschodzie, Syrii, na Ukrainie. Przejawem tym jest również otwarta wojna handlowa między USA i Chinami. Wydaje się, że graczem neutralnym nadal pozostaje Rosja, która negocjuje w krwawy sposób swoje warunki.

Autorstwo: Zespół “Globalnego Archiwum”
Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

11 komentarzy

 1. gajowy 10.12.2018 12:36

  Na razie to tylko “podszczypywania” i sygnał w którym kierunku pójdzie Rosja jak będzie coraz bardziej naciskana.
  Skoro Rosja jest członkiem WHO to jest częścią Rządu Światowego służącego koncernom.
  WHO skompromitowała się już parę razy jako organ niezależny.

 2. Cosmo 10.12.2018 13:56

  Całe WHO jest tyle warte ile ONZ i inne wielkie, “niezawisłe” organizacje tego świata. Dziś są członkiem, jutro mogą przestać nim być. Trump pokazał co myśli o tych organizacjach i wielkich porozumieniach – jeśli nie są po naszej myśli, to się w to nie bawimy. Razem z Chinami budują swój system bankowy i jeśli będzie on w pełni wydolny, to mogą podziękować pozostałej reszcie. Wtedy wszelkie finansowe kary, embargo, odcinanie od SWIFT nie będą nic dla nich znaczyć. Ludzie przejrzą na oczy jak już będzie za późno na jakikolwiek krok w tył.

 3. wloczykij 10.12.2018 14:52

  Będzie musiał wywalić z Rosji żydów, a jesli się mu uda to niestety przyjadą do Polski.

 4. radical3dom 10.12.2018 20:33

  złoto każdy uznaje a rosja i chiny kupują tego multum

 5. agama 10.12.2018 21:07

  yyy jakieś źródła?

 6. Cosmo 11.12.2018 06:56

  @atos właśnie potwierdziłeś teorię spiskową nwo a w każdym razie przyznaleś się, że w nią wierzysz. Któtrz miałby zasiadać w takowym rządzie jeśli nie najbogatsi?

 7. kuralol 11.12.2018 08:28

  Światem rządzi 13 rodzin, tzw El-ita model powiązań mafijnych oparty na 13 jest przenoszony niżej w teren, każde duże miasto ma swoje 13 rodzin realnie rządzących swoim terenem i go eksploatującym z zasobów. Cała reszta to tylko taki pic na wodę, teatrzyk. Oni nawet matematykę mają własną odmienną więc o porozumieniu mowy być nie może. 2X4=? osiem jest dla naiwniaków co wierzą w bajeczki o demokracji i sprawiedliwości, bo każdy prawdziwie uczony wie że 2X4 to jest 6 jak kupujesz a 12 gdy sprzedajesz.

 8. adambiernacki 11.12.2018 08:45

  Problemem jest to, że ludzie nie zabijają a to jest podstawowa i niezbędna do życia czynność. Fizjologia dosłownie. Jak dotąd nie został zabity ani jeden złoczyńca wraz z rodziną a to gwarant i zachęta do gnębienia narodów, społeczeństw, grup etnicznych, jednostek… Chyba jesteśmy już wynaturzeni w odpowiedni sposób przez naszych pasterzy i hałasujemy tylko chaotycznie beeeee beeeeee.

 9. edek 11.12.2018 08:51

  @Cosmo
  Właśnie.
  Dodam to, co dziś już napisałem.

  Właśnie został podpisany pakt migracyjny ONZ.

  NWO wkracza w fazę szybkiego przyspieszenia.
  Wojna będzie w Europie jeszcze za naszego życia…

 10. Fenix 11.12.2018 09:30

  @edek, o co będzie wojna w Europie ,i co będzie jej celem ? Unaoczniony cel to jawność , bezcelowa wojna !

 11. edek 11.12.2018 09:40

  Jeśli dojdzie do niekontrolowanego napływu imigrantów, to dojdzie do wojny. Nawet nie domowej, bo między imigrantami i tubylcami. A są siły, które chcą wprost wojny między muzułmanami a chrześcijanami. Od dawien dawna.
  Inna sprawa, że na Zachodzie tych chrześcijan jest coraz mniej…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.