Czy Izrael wymrze z powodu szczepień na COVID-19?

Opublikowano: 18.07.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1941

Izraelski rząd potwierdził, że 50% zainfekowanych było zaszczepionych dwoma dawkami szczepionki.

Oznacza to, że szczepionka mRNA od Pfizera prowadzi do wzrostu przypadków pozytywnych wyników testów na COVID-19. Oznacza to dalej, że szczepienia sprzyjają rozszerzaniu się wirusa na tych, którzy mRNA nie dostali!

„Izraelska kampania na rzecz szczepionki antywirusowej – teraz wymierzona w młodych dorastających – idzie pełną parą wbrew temu co pokazują statystyki: połowa osób niedawno zainfekowanych wirusem SARS-CoV-2 była w pełni zaszczepiona”. Według informacji na Kanale 12, w przeciągu kilku miesięcy po przyjęciu dwóch dawek szczepionki – koronawirusem zaraziło się 6765 osób, a dalszych 3133 zaraziło się od zaszczepionych. Pytanie można zadać takie: ile osób może zarazić koronawirusem 5 100 000 osób?

Izraelscy uczeni we współpracy z oddziałem hematologii w Shamir Medical Center zanotowali pojawienie się zakrzepowej plamicy małopłytkowej (trombotik trombocytopenic purpura – TTP) w Izraelu w czasie jednego miesiąca i zanotowali, że przypadki te pokazały się u osób, które dostały szczepionkę Pfizer miesiąc wcześniej.

Wedle amerykańskich źródeł TTP jest „rzadkim zachorowaniem, które tworzy zakrzepy krwi w małych naczyniach krwionośnych. Może to prowadzić do zdrowotnych problemów, jak blokady naczyń ograniczające przepływ krwi do organów jak mózg, serce, nerki. Należy spodziewać się problemów neurologicznych (bóle głowy, zmiany osobowości), gorączki, dysfunkcji nerek, bólówe brzucha i problemów serca.

W informacji ministerstwa zdrowia upublicznionej na początku czerwca okazało się, że setki przypadków zapalenie mięśnia sercowego (myocarditis) spowodowała prawdopodobnie szczepionka antywirusowa podana w ramach masowej kampanii w Izraelu. Większość przypadków odnotowano u młodych mężczyzn w wieku 16-30 lat, przy czym największy udział w tej grupie mieli młodzi w wieku od 16-19 lat. 20% wszystkich przypadków zapalenia mięśnia sercowego związanych ze szczepionkami dotyczyło mężczyzn.

Oczywistym jest, że urzędnicy byli świadomi, że szczepionka nie daje dostatecznej ochrony, ponieważ przepisy kwarantanny dla wracających z zagranicy z określonych państw niedawno się zmieniły i żąda się od nich, aby się izolowali mimo pełnego zaczepienia. Mimo tych danych rząd pod przywództwem Naftali Bennetta, zobowiązał się do pełnego wyszczepienia jako środka przeciwko „śmiertelnemu wirusowi”.

Dane w UE potwierdzają, że eksperymentalna szczepionka mRNA (Pfizer, Moderna, AstraZeneca) to śmiertelna szczepionka: 15 472 martwych i 1,5 miliona poszczepiennych komplikacji zdrowotnych (z czego 50% poważnych). Jeśli chodzi o szczepionkę Pfizera, którą się aplikuje w Izraelu, to według stanu na 19.06.2021 jest 7420 zmarłych i 560 256 chorych.

Wszystko wskazuje na to, że eksperymentalne i śmiertelne szczepionki z wymienionych firm farmaceutycznych mają przynieść astronomiczne zyski, a zdrowie zaszczepionych jest beza znaczenia.

Opracowanie: Marek Mróz
Na podstawie: GlobalResearch.ca, IsraelNationalNews.com
Źródło: Neon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 19, średnia ocena: 4,47 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
beth
Użytkownik
beth

w odniesieniu do poruszanego tematu myślę iż warto poznać dawno udzielony wywiad z Jane Burgermeister /2009 – Project Camelot
/z maksymą cyt.”Wgląd w przeszłość pozwala lepiej rozpoznać przyszłość”/ zatytułowany;

SZCZEPIENIA POD PRESJĄ CZASU – Jane Burgermeister

https://www.bitchute.com/video/4B7bnisMSCHX/