Infra – Chris Miekina

Opublikowano: 31.12.2011 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 2991

Zapis czatu głosowego Infry z udziałem Chrisa Miekiny – twórcy strony Nowa Atlantyda.

Prowadzenie: Michał Kuśnierz z Infry
Premiera w RWM: 18.12.2011


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

  1. ananasxxx 31.12.2011 13:09

    Ta kryształowa czaszka jest symbolem tego że powinniśmy zostać tak samo ukszałtowani dopóki nie opuścimy tej Ziemi zanim nie zrozumienimy że funkcja człowieka w przyrodzie powinna się równać harmonii z dziedzinami innych nauk.
    Każdy nadmiar technologii nad duchowością lub duchowości nad innymi dziedzinami tworzy chaos………….
    Kiedy w końcu to zrozumiemy?

    pzdr

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.