Infra – Chris Miekina

Opublikowano: 31.12.2011 | Kategorie: Audycje

Zapis czatu głosowego Infry z udziałem Chrisa Miekiny – twórcy strony Nowa Atlantyda.

Prowadzenie: Michał Kuśnierz z Infry
Premiera w RWM: 18.12.2011

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź
  1. ananasxxx 31.12.2011 13:09

    Ta kryształowa czaszka jest symbolem tego że powinniśmy zostać tak samo ukszałtowani dopóki nie opuścimy tej Ziemi zanim nie zrozumienimy że funkcja człowieka w przyrodzie powinna się równać harmonii z dziedzinami innych nauk.
    Każdy nadmiar technologii nad duchowością lub duchowości nad innymi dziedzinami tworzy chaos………….
    Kiedy w końcu to zrozumiemy?

    pzdr

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.