Chroniczne zmęczenie staje się cywilizacyjnym problemem

Opublikowano: 26.05.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 970

Lekarze apelują, że panuje epidemia zmęczenia. Jest jedna szybko rozprzestrzeniająca się choroba cywilizacyjna, zmęczenie. Na tą przypadłość cierpi bardzo wiele osób. Jej głównym objawem jest właśnie zmęczenie. Na przewlekłe zmęczenie cierpią celebryci tacy jak Gwyneth Paltrow. Niektórzy starają się zwiększyć zasadowość krwi twierdząc, że to pomoże z poprawą samopoczucia.

Eksperci wyjaśniają sytuację w ten sposób, że ludzie cierpią na przypadłość z powodu bezsenności elektronicznej. Aby pozbyć się zmęczenia trzeba po prostu wyłączyć telefony, laptopy i inne urządzenia, które nie pozwalają spać w nocy.

Jednak w internecie z każdym dniem rośnie ilość forów, na których dyskutuje się na temat przyczyn chronicznego zmęczenia. Są dwie wersje, niedoczynność tarczycy i zmęczenie adrenaliną, syndrom znany również, jako zespół XXI wieku. Jego objawy to oprócz zmęczenia również kłopoty z trawieniem, zaburzenia snu, nerwowość, ból.

Zespół przewlekłego zmęczenia sprawia, że młodzi, aktywni ludzie nie są w stanie normalnie funkcjonować. Mimo to nowoczesna medycyna oficjalnie nic nie wie o tej przypadłości. Według profesora endokrynologii z Oxfordu, Johna Vassa duża ilość pacjentów leczonych w prywatnych klinikach wskazuje na to, że efekt zmęczenia może być jakoś związany z zaburzeniami nadnerczy.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

6

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. NightShock 26.05.2022 23:47

    Depresja to chroniczne zmęczenie, powód? Chyba długo nie trzeba pisać bo to już powinno być jasne – proszę sobie zadać pytanie co z nami robią rządy i czy to jest normalne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.