Brytyjczycy szykują się już na… Boże Narodzenie!

Opublikowano: 15.09.2018 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1434

Choć trudno w to uwierzyć, to Brytyjczycy rozpoczęli już przygotowania do… świąt Bożego Narodzenia. Jeszcze kilka lat temu ze świąteczną gorączką czekano do początku listopada, aż skończy się Halloween, ale teraz rozdmuchanemu konsumpcjonizmowi nikt już nie stawia granic.

O tym, że firmy w Wielkiej Brytanii przygotowują się już na święta Bożego Narodzenia i że żywo zachęcają do tego mieszkańców Wysp, informują Polacy skupienie w facebookowej grupie „Nasze życie W UK”. Jedna z forumowiczek zamieściła na portalu społecznościowym zdjęcie prasy, którą otrzymała w ostatnich dniach. Wśród gazet znalazł się… pokaźnych rozmiarów magazyn z propozycjami dotyczącymi tegorocznych, świątecznych prezentów.

Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. Jeden z forumowiczów przysłał nawet zdjęcie ukazujące, że niektóre sklepy już wystawiły do sprzedaży produkty świąteczne.

A co Wy sądzicie o gorączce świątecznej rozpoczynającej się na przełomie lata i jesieni? Czy to trochę nie za wcześnie? Czy trwający prawie 4 miesiące okres przedświąteczny nie niszczy magii świąt Bożego Narodzenia? Czekamy na Wasze komentarze!

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Jurasaik 15.09.2018 21:33

    Ostatnio nie bywałem w GB ale gdy byłem w październiku 2001 roku to w niektórych sklepach już były święta Bożego Narodzenia. Tak więc żadna to sensacja.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.