ABW w siedzibie wydawnictwa 3DOM

Opublikowano: 21.02.2024 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2821

W środę rano poseł Konfederacji Grzegorz Braun poinformował o wejściu Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego do siedziby wydawnictwa 3DOM. Jego właścicielem jest Tomasz Stala, wcześniej kandydat Konfederacji w wyborach parlamentarnych, obecnie niezależny kandydat na prezydenta Częstochowy.

„Dzisiejsze najście ABW na siedzibę wyd. 3DOM to jawne nękanie opozycji i ingerencja MSWiA w kampanię wyborczą – Tomasza G. Stali […], [który] jest niezależnym kandydatem na prezydenta Częstochowy” – napisał na portalu „X” Braun.

O sprawie szerzej donosi także portal „Magna Polonia”. „Oficjalnym powodem najścia były książki śp. dr. Dariusza Ratajczaka, wydane w roku 2022! Na miejscu obecne były trzy zespoły służb, w tym ABW, policja, prokurator, łącznie ponad 20 osób! Nawiedzona siedziba wyd. 3DOM i prywatne mieszkanie właściciela” – czytamy. Z relacji Stali wynika, że weszli także na działkę letniskową. „Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że zgłoszenia z Art. 55. ustawy o IPN dokonało Muzeum Auschwitz-Birkenau” – przekazano.

Portal wymienia także zarekwirowane materiały. Wśród nich znalazły się całe nakłady książek Dariusza Ratajczaka, a także Radosława Patlewicza: „Pogrom w Krakowie”, „Mord rytualny w Rzeszowie”, „Mędrcy Syjonu”, a także książki Stanisława Trzeciaka – „Program światowej polityki żydowskiej”, „Talmud o gojach a kwestia żydowska”, czy „Protokoły mędrców Syjonu ze wstępem krytycznym”, „Księga win Judy” oraz „Żydzi i kahały”.

W rozmowie z redaktorem naczelnym telewizji wRealu24 Dominikiem Cwikłą, Stala relacjonował, że wejście ABW do jego wydawnictwa odbyło się „na polecenie prok. Dariusza Psiuka, który to pan prok. W IPN-ie (jest) w oddziałowej komisji ścigania zbrodni przeciwko – uwaga – Narodowi Polskiemu”. „Dlaczego oni przyszli? Oni przyszli po książki. 20-kilka osób do Bogu ducha winnych dzieci, mojej małżonki i mojej mamy, która akurat była wtedy u mnie w domu” – dodał. „Przychodzą, ponieważ wydawnictwo 3DOM wydało książki Dariusza Ratajczaka w 2022 roku. I teraz jest to czyn – według opinii pana prokuratora – który wypełnia znamiona przestępstwa art. 55 Ustawy o IPN, a mianowicie „kwestionowanie faktu masowego dokonywania zabójstw ludności pochodzenia żydowskiego na terenie niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau” – powiedział Stala.

„Pan prokurator Psiuk przyjechał po zabezpieczenie książek Dariusza Ratajczaka »Tematy niebezpieczne«. Natomiast przechadzając się między półkami, w sposób selektywny, wybierał najbardziej groźne okładki i zadzwonił do swojej znajomej prokuratorki z Częstochowy, składając zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 256 »Kodeksu karnego«. Tym samym książki […] mojego serdecznego przyjaciela (Radosława Patlewicza – przyp. red.) również stały się bardzo groźne i musiały zostać zarekwirowane przez zupełnie inne osoby, ponieważ przyjechała policja gospodarcza z Częstochowy, prowadziła swoje przeszukanie i zarekwirowała 9 innych książek, w tym 3 Radosława Patlewicza” – wyjaśnił.

„20 rosłych mężczyzn wchodzi do mojego domu, do mojej firmy, do siedziby rejestrowej mojej firmy i na moją działkę letniskową, tylko po to, żeby zabrać 30 książek, które są ogólnie dostępne w internecie” – relacjonował przeszukanie ABW w dalszej części programu Stala. „Nie miałem żadnego zastrzeżenia do całej procedury przeszukania” – powiedział Stala, zaznaczając, że „z racji tego, na jakim rynku działa, nie było to pierwsze przeszukanie”. „Zachowywali się normalnie, jak na, niestety, urzędników systemu, którzy muszą być na pasku działającej partii, funkcjonować. Tak jak każdy porządny nazista tylko wykonuje rozkazy, tak każdy porządny policjant, czy ABW-owiec, on tylko musi tutaj być i musi działać” – dodał.

Autorstwo: MM
Na podstawie: „X”, wRealu24, „Magna Polonia”
Źródło: NCzas.info


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. replikant3d 21.02.2024 17:37

  Zaczyna się na całego…..

 2. Dobroca 21.02.2024 19:02

  Tomasz Stala nie wiedział, że Konfederacja to nie jest polski projekt?

  Ba, że to w ogóle jest projekt, jeden z tysięcy dla goim, a nie żadna oddolna inicjatywa?

  To niech teraz zgrzyta zębami.

  Trzeba było oglądać sejmowe głosowania, jak chociażby za zalegitymizowaniem oddania polskich złoż w żydowskie ręce.

 3. rozrabiaka 21.02.2024 20:29

  A to: “…na polecenie prok. Dariusza Psiuka” Dariusz psiUK, to bez znaczenia?

 4. akami 21.02.2024 21:20

  Ta polskojęzyczna usłużna szydo chazaria, nie znosi prawdy. Oni w zasadzie faktycznie niczym nie różnią się od nazistów palących książki. To są ludzie bez twarzy. Od dawna zastanawiało mnie dlaczego oni to robią? I teraz moim zdaniem uważam, że to jest po prostu genetyka. Genetyczny brak empatii. Nienawiść do ludzi dobrej woli. Oni to robią z agresji bo wiedzą, że nigdy nie będa tacy jak my. Słowianie. Ta egzotyczna mieszanka dzikich genów szydo chazarskich i brak prawdziwego spoiwa, chyba, że mówimy o mamonie i tej ich przyziemnosci. Przyziemny donos, przyziemne usłużne przeszukanie, przyziemny proces i przygarbiony aż do ziemi przyziemny sędzia. Oto świat ludzi , którzy nienawidzą nas Słowian za to czego nie posiadają, altruizm.

 5. Arkadi Nicpoń 22.02.2024 09:10

  Ten nalot ABW ma na celu wypromowanie i uwiarygodnienie fałszywych organizacji opozycyjnych, które nie omawiają całości zagadnienia. To prawda, że Słowianie zostali skłóceni, są zbytnimi altruistami i nie potrafią odróżnić wrogów od przyjaciół. Na szczęście jest Władca Lehji Sandżaja Jaraszek, który jest mistykiem, filozofem, kompozytorem, wegetariańskim ogrodnikiem, ultra maratończykiem, wynalazcą i działaczem społecznym. Władca Lehji Sandżaja podaje wiedzę całościową jak skutecznie walczyć z naszymi okupantami. Tak jak pięknym samochodem bez silnika nigdzie się nie dojedzie, tak wiedza wycinkowa, choć ciekawa jest bezwartościowym śmieciem. Tylko Władca Sandżaja przekazuje wiedzę spójną i opartą o nauczanie na jak działają Prawa Logosu. Największymi problemami Słowian i spokrewnionych narodów europejskich jest wiara w religie, głównie chrześcijańską, jedzenie mięsa które pochodzi z rzezi, rozwiązłość, stosowanie używek, a także ogłupiająca rozrywka. Kult żyda Jezusa- wzorzec śmierci i cierpienia- zmasakrował świadomość znacznej części ludzi. Więcej informacji i filmów jest na stronie http://www.jasnastronamocy.info. Władca Sandżaja jest pierwszym mistykiem i królem jednocześnie, dopiero szataniści wprowadzili podział na władzę świecką i duchową. Bez cieżkiej pracy i zjednoczenia wokół organizacji kierowanej przez silną jednostkę zostaniemy rozbici w puch przez “kabałę”. Wiedza przekazywana przez Władcę Sandżaje nie jest dla każdego, tylko dla ludzi o trochę rozbudzonej świadomości.

 6. radical3dom 22.02.2024 09:24

  Niedługo szczepionka na nieśmiertelność.. dlaczego oni tak bardzo boja się umierać? Bo nie maja czego szukać po tamtej stronie. Idąc dalej, może to dusze demonów boją się wracać do piekła?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.