40 razy więcej zgonów po szczepionce Pfizera niż na Covid-19

Opublikowano: 06.03.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4061

Podczas gdy w styczniu grupa niezależnych lekarzy stwierdziła, że ​​eksperymentalne szczepionki na COVID-19 „nie są bezpieczniejsze” od samego wirusa, to nowa analiza wskaźników śmiertelności związanych ze szczepieniami w Izraelu pokazuje, iż w istocie może tak być.

Ponowna analiza opublikowanych danych z izraelskiego Ministerstwa Zdrowia przeprowadzona przez dr Hervé Seligmanna, członka wydziału Medicine Emerging Infectious and Tropical Diseases na Aix-Marseille University, oraz inżyniera Haima Yativa ujawnia, w skrócie, że eksperymentalna szczepionka mRNA firmy Pfizer zabiła „około 40 razy więcej (starszych) ludzi, niż zabiłaby sama choroba” w ciągu ostatnich pięciu tygodni szczepień. Wśród młodszych osób liczby te wskazują na wskaźniki śmiertelności 260-krotnie większy od wirusa Covid-19.

Chociaż pełną analizę matematyczną można odnaleźć w samym artykule to autorzy pokazują, że „wśród zaszczepionych powyżej 65 roku życia 0,2%… zmarło w ciągu trzech tygodni pomiędzy dawkami, a więc około 200 osób na 100 000 zaszczepionych. Można to porównać z liczbą 4,91 zabitych wśród 100 000 osób zmarłych z powodu COVID-19 bez szczepienia”.

„Ten przerażający obraz rozciąga się również na osoby poniżej 65 roku życia” kontynuują naukowcy. Podczas pięciotygodniowego procesu szczepień zmarło „0,05%, czyli 50 na 100 000 osób. Można to porównać z 0,19 na 100 000 umierających z powodu COVID-19 (którzy) nie byli zaszczepieni… Stąd śmiertelność w tej grupie wiekowej wzrosła o 260 (razy) w tym pięciotygodniowym okresie szczepień, w porównaniu z współczynnikiem zgonów z powodu COVID-19”.

Jak donosi Israel National News (INN), Seligmann jest obywatelem izraelsko-luksemburskim, który ukończył biologię na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie i napisał ponad 100 publikacji naukowych. INN informuje, że badacze „nie mają żadnych konfliktów interesów oprócz tego, że mają w Izraelu dzieci”.

Yativ i Seligmann zastrzegają, że nawet te „szacunkowe liczby zgonów spowodowanych szczepionką są prawdopodobnie znacznie zaniżone w stosunku do rzeczywistych liczb, ponieważ uwzględniają tylko zgony z powodu COVID-19 w tak krótkim okresie i nie obejmują udarów mózgu i zawałów (i innych) zdarzeń wynikających z reakcji zapalnych”.

Piszą też, że liczby te nie „biorą pod uwagę długoterminowych komplikacji”.

Ponadto spodziewają się, że w ciągu kilku miesięcy „nastąpią średnio i długoterminowe niekorzystne skutki szczepienia, gdy ADE (wzmocnienie zależne od przeciwciał)” zacznie się objawiać u osób, które otrzymały eksperymentalną szczepionkę Pfizera.

Źródło oryginalne: LifeSiteNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Sigma 06.03.2021 20:48

    To było do przewidzenia. Interesuje mnie tylko dlaczego wszyscy ci specjaliści z dobrym sercem ostrzegający ludzkość nie powiedzą wprost że od szczepionki dostaje się choroby autoimmunologicznej tylko ciągle owijają w bawełnę.

  2. Remigiusz 07.03.2021 10:59

    Do Sigma -1) Bo najpierw ktoś musi zarobić na tym gównie( nawet kosztem życia innych) . 2) państwo ma się lepiej jak nie musi utrzymywać ,, starych darmozjadów” . 3),, eksperci” mówią to za co im zapłacono a prawda to tylko przez przypadek i niedbalstwo służb wyszła na jaw… Pozdro

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.