17 milionów zgonów po szczepionce i autorytarne plany WHO

Opublikowano: 09.01.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4867

Tucker Carlson spotkał się z biologiem ewolucyjnym Bretem Weinsteinem (bratem Erica Weinsteina). Podczas spotkania na wizji przeanalizowali zawiłą sieć narracji na temat COVID-19, przemysłu farmaceutycznego oraz planowanych globalnych zmian w zarządzaniu i polityce zdrowia publicznego.

Zdaniem Weinsteina sprzeciwianie się wobec „oficjalnych” narracji dotyczących COVID-19 jest jak walka z Goliatem – podczas pandemii kompetentni i odważni eksperci z różnych dziedzin byli poddawani agresywnej cenzurze. Doprowadziło to do powstania grup „wysokiej klasy” dysydentów.

„Wskazuję na siłę, że występujemy przeciwko Goliatowi. Goliat popełnił straszliwy błąd i to najbardziej rażący podczas COVID-19, czyli zabrał wszystkich kompetentnych ludzi, wszystkich odważnych ludzi i wyrzucił ich z instytucji. I w ten sposób stworzył Dream Team. Stworzył każdego gracza, jakiego chciałbyś mieć w swojej drużynie, aby stoczył jakąś historyczną bitwę przeciwko straszliwemu złu” – powiedział. Zasugerował, że Dream Team ma wyjątkowe kwalifikacje do walki z tymi, którzy spartaczyli reakcję na pandemię, co było zabójcze w skutkach.

Weinstein omówił także demonizację alternatywnych metod leczenia, takich jak hydroksychlorochina i iwermektyna, i zasugerował, że szczepionka na COVID-19 spowodowała 17 milionów zgonów. „Więc nie jestem geniuszem matematycznym, ale jeden na osiemset zastrzyków razy miliardy to dużo ludzi… 17 milionów zgonów w wyniku podawania szczepionki na COVID-19?” – zapytał Tucker. „Postawmy to w należytej perspektywie. To znaczy, że to tyle ofiar śmiertelnych co w globalnej wojnie”. Na co Weinstein odpowiedział: „Tak, zdecydowanie. To wielka historyczna tragedia. Taka jest właśnie proporcja. I co zdumiewające, nie ma sposobu, aby to się skończyło. To znaczy, najwyraźniej nadal zalecamy te rzeczy zdrowym dzieciom”.

Weinstein i Carlson omówili także to, co postrzegają jako globalną zmianę władzy zaaranżowaną poprzez instrument polityki zdrowia publicznego. Omówili plan gotowości na wypadek pandemii zaproponowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), wyrażając obawy w związku z jego potencjalnym nadmiernym zasięgiem i naruszeniem suwerenności narodowej.

Weinstein ostrzegał przed „totalitaryzmem na planecie”, gdzie WHO będzie mogło utrzymywać bezprecedensową kontrolę nad narodami i ich obywatelami. Plany zachodnich wywiadów, dotyczące budowy „globalnego zarządzania”, wskazują na kluczowy rok 2025.

Źródło zagraniczne: ZeroHedge.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. LichoNiespi 09.01.2024 13:55

  17 000 000…. no cuz, spotkalo ich to w co wierzyli ze cudowna szczypawka uratuje ich przed… no wlasnie przed czym….przed gownem.

 2. LichoNiespi 09.01.2024 14:02

  Ja stracilem dobrom prace i place, gdyz nie chcialem ten cudownej szczypawki…
  ..nie przyjeli mnie do innych 4 prac, przyjeli mnie do 1 pracy dajac mi 6 tygodni azebym sie zaszczepil czego nie uczynilem i bylem zwolniony z byle jakiego powodu ale nie z powodu ze nie chce tej cudownej szczypawki itd itd…
  inni przyjmowali szczypawki itd otd gdyz nie chcielistracis dobrej roboty i kasy….
  a dzisiaj, co…szukajom u mnie wspolczucia……pomylili adresy.

 3. paullenburg 09.01.2024 22:23

  Totaiitaryzm i zamordyzm pod płaszczykiem WHO to co mnie w tym wszystkim przeraza.

  Co do szkodliwości szczepionek a wręcz rzekomej depopulacji jaką niektórzy wieszczą mam wciąż duży dystans.
  Nie dlatego,że ufam w dobre intencje tych co wpychali szpryce. Broń Boże.
  Po prostu mam wrażenie ,że nagonka na szczepienia jest trochę na siłę. Jakieś liczby z dooopy podobnie jak te covidowe serwowane parę lat temu przez media i tyle.

  Owszem znam jedną osobę przemieloną przykładnie przez astrę zenka czy jakoś tak 😉 ale to jedyny taki przykład. Wyjątek nawet rzekłbym. Reszta bowiem zaszczepionych jakich znam a jest ich ogromna ilość ma się świetnie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.