Zełenski żyje w luksusie

Opublikowano: 01.12.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3460

Podczas gdy naród Ukrainy w dalszym ciągu cierpi pod jego rządami, Zełenski prowadzi wystawny tryb życia. Mówi się, że były komik ma posiadłości na całym świecie. Błagając świat, aby „zrobił, co do niego należy” i sfinansował jego wojnę, większość funduszy wykorzystuje dla własnej przyjemności. Dwóch jego współpracowników, Borys i Serhij Szefirowie, są oskarżani, że jako osoby działające w imieniu Zełenskiego zakupiły dwa jachty o wartości 75 mln dolarów.

Jachty o nazwach „Lucky Me” i „My Legacy” zostały zakupione w Abu Zabi i Antibes w październiku 2023 roku. Już same nazwy są obrazą wobec ludzi. Zełenski wielokrotnie zwalniał urzędników najwyższego szczebla za niewłaściwe wykorzystywanie pomocy zagranicznej przy jednoczesnym ukrywaniu własnych przewinień. Zełenski jest wymieniony w Panama Papers, a weryfikatorzy faktów starają się odwrócić uwagę od tego faktu. W październiku zeszłego roku oszacowałem, że ukrył za granicą 100 milionów dolarów, co było ostrożnym szacunkiem, ponieważ inni twierdzili, że jest to bliższe 850 milionów.

Zełenski kupił nieruchomość w Egipcie za 5 milionów dolarów pod nazwiskiem swojej teściowej Olgi Kiyashko. „Rośnie podejrzenie, że ukraińscy biurokraci przy pomocy swoich bliskich kradną zachodnią pomoc finansową dla Ukrainy” napisał politolog. Podkreślił, że winna jest ukraińska korupcja i że egocentryczni urzędnicy, którzy przedkładają osobiste korzyści nad opiekę nad własnym narodem, atakują i kontrolują system polityczny Kijowa” – skomentował egipski politolog Abdulrahman Alabbassy. Mówi się, że Zełenski jest właścicielem wartego 35 milionów dolarów domu w Sunny Isles Beach na Florydzie, ale nie udało mi się zweryfikować tego twierdzenia.

Jego ludzie są specjalistami w ukrywaniu pieniędzy i majątku. Zanim został prezydentem, Zełenski przekazał większość swoich udziałów w licznych przedsiębiorstwach Serhijowi Szefirowi, który później został jego głównym konsultantem, a obecnie jest jednym z dwóch braci, którzy biorą na siebie winę za zakup luksusowych jachtów.

Zełenski na Ukrainie będzie postrzegany jako Judasz, który sprzedał swój kraj za 30 srebrników. Korupcja w rządzie Zełenskiego jest być może największa na świecie. Prowadzi mężczyzn i kobiety na rzeź, podczas gdy połowa populacji uciekła. Naród ukraiński nie ma z tej wojny żadnych strategicznych korzyści, a obietnice Zełenskiego dotyczące położenia kresu korupcji i pokoju z Rosją, za czym głosował naród w wyborach, zostały zignorowane. Od 2024 r. perturbacje będą gwałtownie narastać, a kluczowym momentem będzie rok 2026.

Na podstawie: Strategic-Culture.su
Źródło zagraniczne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. pikpok 01.12.2023 13:07

  Sporo mu zapłaciły globalne kabalistyczne pasożytdy za tę robotę. Ciekawe tylko, jak długo się tym nacieszy.

 2. Szwęda 01.12.2023 15:07

  Najgorsze jest, że w dzisiejszych czasach już coraz rzadziej albo w ogóle zdarza się, że największe łotry, ludobójcy, zdrajcy, $zumowiny i monstra w ludzkiej postaci unikają odpowiedzialności, osądzenia i kary. Można z tego wysnuć wniosek, że będzie tego plugastva na świecie coraz więcej i niepodzielnie nim zawładnie.

 3. emigrant001 01.12.2023 18:43

  Koniec wojny na ukrainie zbliża się szybciej niż myślały polskie strategosy:)
  @ Szwęda żyjemy w dniach ostatnich, poniekąd dlatego, że ludzie plugawi osiągają więcej od sprawiedliwych:( bo mają mniej skrupułów:) i żadnych hamulców.

 4. replikant3d 01.12.2023 20:51

  emigrant001, poprawka. NIE mają ŻADNYCH skrupułów. A ,,komediant,, długo się nie nacieszy luksusem. Zbyt wiele wie o przekrętach możnych tego świata. Zostanie za jakiś czas zlikwidowany jak wszyscy ,,pożyteczni idioci,,…

 5. kufel10 02.12.2023 01:17

  Koniec kryzysu 2008 miał nastąpić wiosną 2024 i tak też od roku obstawiam koniec wojny w ukrainie, musi też nastąpić jakieś wielkie przetasowanie. I nie mówimy “NA ukrainie” podobnie jak nie mówimy “NA POLSCE”, słowniki kupić.

 6. MistrzSwojejIstoty 02.12.2023 09:01

  Polak Żyd i Ukrainiec złapali złota rybkę.Ta zwyczajowo za swoją wolność zaoferowała 3 życzenia.Po jednym każdemu.
  Ukrainiec : Chciałbym żeby wszyscy ukraińcy wrócili na ukrainę.
  Żyd : Chciałbym żeby wszyscy żydzi wrócili do izraela.
  Polak : hmm to ja już nic więcej nie potrzebuję.

 7. Katana 02.12.2023 13:58

  Nie liczyłbym na szybki koniec wojny na Ukrainie…
  Teraz nie tylko Rosji to nie na rękę – bo to tak jakby myć zęby do połowy… Ale i Zachód chce czymś zająć ich wojska by te zbytnio na Bliskim Wschodzie się nie włączały.

 8. kufel10 03.12.2023 02:48

  Płynnie przeszli z dawida na ukrów a teraz na topie masz pejsy. 2024 to data podawana wiele lat temu przez dobrych autorów w ich fachowych publikacjach, zobaczymy o ile się pomylili.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.