Zabójcze chemikalia w żywności, lekarstwach i szczepionkach

Opublikowano: 22.03.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 6

Palacze są postrzegani jako ludzie, którzy w ogóle nie dbają o swoje zdrowie i dobrostan, mimo iż wiedzą, że zawarte w tytoniu chemikalia pozbawiają ich ciała składników odżywczych oraz wypełniają ich płuca i krew substancjami rakotwórczymi. Co ciekawe, większość tych samych związków chemicznych znajduje się w spożywanej codziennie żywności, lekach sprzedawanych bez recepty i, oczywiście, w szczepionkach.

1. Wybielacz. Większość papierosów ma biały kolor, ponieważ są zawijane w wybielany papier. Palacze pochłaniają stosowany w jego produkcji wybielacz z każdym wdechem. W rezultacie wy­pala on tkankę nabłonkową wewnątrz gardła i płuc, prowadząc do raka trzust­ki, pęcherza i prostaty. Niestety, więk­szość białych produktów spożywczych jest również wybielana. Mowa o Chlebie, mące, makaronie, cukrze, soli i ryżu, a nawet białej kawie.

2. Formaldehyd. Jest to środek uży­wany między innymi do balsamowania zwłok leżących w otwartych trumnach. Ten śmiercionośny związek chemiczny można znaleźć w papierosach, dywa­nach, nowych ubraniach i w większości szczepionek.

3. Chemiczne środki owadobójcze.

Stosuje się je w uprawie tytoniu w celu zwalczania pasożytujących na nim orga­nizmów. Pozostają na powierzchni i we­wnątrz liści tytoniu, po czym są wdycha­ne, powodując z czasem raka płuc. Co więcej, genetycznie modyfikowana ku­kurydza, soja i rzepak zawierają w swo­im DNA insektycydy, które rozpuszczają układ pokarmowy owadów i niszczą ich zdolności reprodukcyjne.

4. Chemiczne środki chwastobój­cze. Używa się ich w olbrzymich ilo­ściach do zwalczania superchwastów niszczących uprawy tytoniu i zmniejsza­jących jego plony. Najpopularniejszym z nich jest Roundup produkowany przez firmę Monsanto, który składa się w oko­ło 50 procentach z glifosatu. Znajduje się on, niestety, również w chlebie i płatkach śniadaniowych. Występuje w wodzie z kranu, trzcinie cukrowej i w większości nieorganicznych produktów zbożowych.

5. Amoniak. Producenci papierosów używają amoniaku do wzmacniania ni­kotyny, przez co dociera ona do serca i mózgu w ciągu 3 sekund. Połączenie amoniaku i wybielacza tworzy śmiertel­ny gaz. Obie substancje wykorzystywane są także w produkcji wyrobów mięsnych do zabijania bakterii E. coli i salmonel­li, po czym mięso barwi się na różowo i czerwono, aby wyglądało atrakcyjnie na półkach sklepowych.

6. Ołów. To wysoce toksyczny metal znajdujący się w dymie tytoniowym, któ­ry gromadząc się w tkankach przyczynia się w znacznym stopniu do powstawania nowotworu, niszcząc układ nerwowy, mózg i czerwone krwinki. Ołów może powodować problemy behawioralne i obniżać IQ. Co gorsze, występuje także w pokarmach dla dzieci, takich jak soki owocowe i ciastka.

7. Aluminium. Można je znaleźć w dużym stężeniu w dymie tytoniowym. Wdychanie go przez długi czas może prowadzić do raka i demencji. Występuje powszechnie w lekach zobojętniających, proszku do pieczenia, przetworzonych serach, ogórkach konserwowych, winie, wodzie z kranu, dodatkach do żywności, farmaceutykach i wielu szczepionkach.

Autorstwo: S.D. Wells
Tłumaczenie: Nexus
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Masakrator
Użytkownik
Masakrator

przykład leku zobojętniającego: Fuckitall

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Świadomi tego, odpowiednio młodzi ludzie, którzy coś posiadają
(mieszkanie, oszczędności itp) powinni wyprzedać wszystko co mają w mieście i się przeprowadzić na daleką wieś, kupić kawałeczek nieskażonej ziemi i żywić siebie i swoje dzieci z tej ziemi.

kuralol
Użytkownik

W dużych sklepach sieciowych jakiś obłęd ludzie chodzą jak zombie i kupują badziew w dużych ilościach. Uzależnienie przez jedzenie: https://www.youtube.com/watch?v=ed-0TWyTQ98