Wielki byk jechał samochodem na fotelu pasażera

Opublikowano: 02.09.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2363

Stan Nebraska w USA. Jeden z mieszkańców wybrał się na przejażdżkę samochodem z blisko 800-kilogramowym bykiem. Zwierzę nie było jednak przewożone w zamknięciu, tylko siedziało… na miejscu pasażera, obok kierowcy.

Zdarzenie to miało miejsce w miejscowości Norfolk w Nebrasce. Funkcjonariusze policji dostali zgłoszenie dotyczące kierowcy, który miał przewozić samochodem pasażerskim krowę – przekazał stanowej telewizji „News Channel Nebraska” kapitan policji Chad Reiman.

Reiman wyznał telewidzom, że już wówczas wezwanie wydawało się policjantom specyficzne. Sądzili oni jednak, że chodzi po prostu o krowę. „Myśleli, że to będzie cielę, coś małego, co zmieści się do samochodu” – powiedział „News Channel Nebraska” kapitan.

Jakież było zdziwienie funkcjonariuszy, gdy okazało się, że rzeczony kierowca przewozi osobówką blisko 800-kilogramowego byka rasy Watussi. Przewożone bydlę miało ogromne rogi. Nie wiadomo, jakiej były rozpiętości, ale typowe rozmiary dla tego gatunku to ponad półtorej metra.

Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę, a ten wyjaśnił im, że byk jest jego i ma na imię Howdy Doody. Co ciekawe – policjanci pozwolili kierowcy (oraz Howdy’emu) jechać dalej i nie ukarali go nawet mandatem. Nakazali mu jedynie zjechać z autostrady.

„Funkcjonariusze wypisali kilka ostrzeżeń” – poinformował kapitan Reiman. „Wystawili mu pouczenie, poprosili, by wyjechał z miasta i zabrał byka z powrotem do domu” – dodał policjant.

Autorstwo: SG
Na podstawie: „News Channel Nebraska”
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szurnięty Mędrzec 03.09.2023 00:04

    Człowiek ma naturalne prawo do przemieszczania się oraz do posiadania własności, o ile nie zagraża innym lub coś mu nie zagraża, nikt nie może interweniować

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.