Więcej energii dzięki modułom hybrydowym

Opublikowano: 04.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 948

Łącząc wykorzystanie energii cieplnej słońca z fotowoltaiką w jednym module, możemy wygenerować do czterech razy więcej energii na powierzchnię niż w przypadku konwencjonalnych modułów fotowoltaicznych. Badania nad tymi systemami hybrydowymi trwają od lat 1970, a popyt na nie obecnie rośnie. Może to wynikać głównie z faktu, że mówi się, iż są one niezwykle wydajne w połączeniu z pompami ciepła, a mimo to nadal istnieje bardzo niewiele systemów hybrydowych na rynku.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.