Do próbujących obudzić innych

Opublikowano: 05.12.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 4577

Krótki przekaz nagrany kilka dni temu przez Mike’a Adamsa z wiadomością dla tych, którzy próbują obudzić innych. Choć nie ma w nim nic szczególnie odkrywczego, to jednak do mnie osobiście on przemówił. Realistyczne spojrzenie na rzeczywistość wcale nie musi oznaczać defetyzmu! Nie apatii nam teraz potrzeba, nieużalania się nad sobą, lecz trzeźwej oceny sytuacji. Jest ona niezbędna do podejmowania rozsądnych decyzji i adekwatnych do okoliczności działań. Słowa są na tej wojnie orężem. Milczenie również.

Źródło: BitChute.com

19

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.