Uwaga! Nadciąga potwór!

Opublikowano: 21.08.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2592

Synoptycy straszą potężnymi upałami i burzami. Takie gorące lata i upały w okolicach 30 st. C bywały już w przeszłości, ale wówczas ludzie traktowali je normalnie. A teraz klimatyści straszą słońcem, nakazują chronić się przed nim, chociaż jest nam potrzebne do życia, ponieważ dzięki opaleniźnie wytwarza witaminę D. Ewidentnie histeryzują, by propagować narrację rzekomego armageddonu globalnego ocieplenia. A kiedy latem są dni chłodniejsze, niż powinny być o tej porze roku, nagle milczą o Polsce i pokazują w podobnie alarmistycznym tonie pożary w innych częściach świata. Nie dajmy się im zwariować i cieszmy się słonecznymi dniami.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.