Unia uderza w rząd Tuska

Opublikowano: 19.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1021

W najnowszym odcinku analizujemy kontrowersje wokół długotrwałego mrożenia cen energii, które stawia Polskę w niezgodzie z polityką wolnego rynku Unii Europejskiej. Odkrywamy, jak zaniżanie cen przez państwo może prowadzić do oskarżeń o nieuczciwą pomoc państwa, narażając nas na konflikty wewnątrzunijne. Dodatkowo przyglądamy się niedawnemu dofinansowaniu TVP, które wywołało dyskusje o transparentności rządowych decyzji. Poruszamy również temat Brexitu, który zaczyna odciskać coraz głębsze piętno na Wielkiej Brytanii i Polakach tam mieszkających. Na koniec, zwracamy uwagę na przerwanie przez policję Palestyńskiego kongresu w Berlinie, podkreślając skomplikowaną sytuację polityczną i etyczną w Europie.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.