Teoria Chaosu – Cenzura globalistów

Opublikowano: 10.10.2018 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 4089

Czym jest cenzura? Czy Internet jest od niej wolny? Czy media stosują autocenzurę i jaka będzie przyszłość mediów oraz wolności słowa. Gościem audycji jest Mikołaj Rozbicki.

Źródło: TeoriaChosu.com.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. beth 11.10.2018 09:06

    W uzupełnieniu do przedstawionej audycji informacja j/n;
    Kilka lat wstecz zaproszony gość w Niezależnej Telewizji Janusza Zagórskiego”NTV” zmuszony był do wyznania prawdy (o kreciej robocie,) która raczej nie przynosi mu splendoru.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.