Sześć miesięcy nad Bajkałem

Opublikowano: 23.07.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 170

Sylvain Tesson, pisarz i podróżnik, spędził większość życia przemierzając glob w poszukiwaniu ekstremalnych przygód. Niespokojny duch kazał mu żyć pół roku nad jeziorem Bajkał, by doświadczyć, czym naprawdę jest cisza, samotność i jedność z naturą. Między lutym a lipcem Tesson był odcięty od reszty świata. Swoje wyjątkowe doświadczenie dokumentował kamerą HD, umożliwiając innym spojrzeć z bliska na to, co on zobaczył w trakcie tych sześciu miesięcy. Wszystkie emocje, poczucie izolacji, więź z otaczającą przyrodą nabrały w majestatycznym syberyjskim krajobrazie dodatkowej mocy. „Sześć miesięcy nad Bajkałem” to poruszający, imponujący wizualnie zapis wyjątkowego doświadczenia. To coś znacznie większego niż męska przygoda. To podróż w głąb samego siebie i poszukiwanie pierwotnego zespolenia z naturą.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.