Szczur próbował zjeść kobietę żywcem!

Opublikowano: 26.05.2022 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1050

Do poważnego incydentu doszło w mieszkaniu emerytów w Nottinghamshire, gdzie szczur próbował żywcem zjeść przykutą do łóżka Brytyjkę. Na szczęście nie zdążył, bo gryzonia wystraszył mąż kobiety.

76-letnia Diana Kirk została zaatakowana w swoim domu przez agresywnego szczura. Gryzoń wykorzystał fakt, że Brytyjka, z powodu uszkodzonego mózgu, nie może się poruszać ani nie odczuwa bólu i zaczął gryźć ją po twarzy. Unieruchomiona kobieta nie miała szansy się bronić, a zachęcony tym faktem gryzoń próbował przegryźć skórę na twarzy kobiety do kości. Gdy mąż Brytyjki zszedł na parter, by sprawdzić, czy wszystko w porządku z żoną, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Diana miała zadrapania na twarzy, szyi i dłoniach, i w takim stanie została przewieziona do szpitala, gdzie przebywała aż cztery dni.

Tej nocy, gdy Brytyjka została pogryziona przez szczura, Dirk Kirk miał wrażenie, że po domu coś grasuje. Ale nie próbował złapać gryzonia (być może ze względu na podeszły wiek, ponieważ sam ma 85 lat) i poszedł spać. Dopiero nad ranem zdał sobie sprawę, do jak niebezpiecznej doszło sytuacji. Później doczytał także, że szczury, gdy już atakują ludzi, to wybierają albo małe dzieci, albo właśnie osoby, które nie są w stanie samodzielnie się poruszać. A zatem osobniki, które nie są w stanie się bronić. „Ona nie czuje bólu, więc niewiele wie o tym, co się stało. Chciałbym, żeby ludzie wiedzieli, co może się wydarzyć i byli tego świadomi. Kilka dni później dowiedziałem się, że szczur robił sobie w domu gniazdo” – wyznał zszokowany John Kirk. I dodał: „Nigdy nie widziałem takich obrażeń, jakie ona miała. (…) To był absolutnie dziki atak”.

Autorstwo: Marek Piotrowski
Źródło: PolishExpress.co.uk

6

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sga 26.05.2022 16:41

    chyba nic ciekawego sie nie dzieje skoro takie wiadomosci 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.