Synteza – Silnik Johna Bediniego

Opublikowano: 15.11.2015 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1540

Opowieść o urządzeniu, które okazało się zbyt proste, żeby ktokolwiek zajmujący się tematem od “profesjonalnej” strony uznał je za warte uwagi. Tymczasem autor owego rozwiązania nie przejmując się opiniami owych fachowców, opierając się na pracach Nikoli Tesli, rozwijał sukcesywnie swoje urządzenie, aby na końcu dojść do takiego poziomu, że 10-letnia dziewczynka była w stanie samodzielnie zbudować ową maszynę. Czyli historia jednego z prawdopodobnie najczęściej konstruowanego w zaciszach domowych garaży urządzenia na licencji open source. Silnika Johna Bediniego.

Film przedstawiający, jak zbudować silnik Bediniego, znajdziecie TUTAJ.

Źródło: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 01.11.2015


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.