Synteza – Brama do innych wymiarów

Opublikowano: 02.01.2016 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1377

Czy jest jakaś inna nauka poza głównym akademickim nurtem, która ogarnia temat „wolnej energii”? Dlaczego wszystko to co dotyczy eteru i aeteru, które zostały kompletnie zakazane przez owa akademicką naukę? Czy są na to jakieś wzory i zasady? Odcinek poświęcony opracowaniom naukowym dotyczącym rozwiązania zagadki owych tajemnicztch mocy kosmosu u samych podstaw teoretycznych.

Źródło: RadioNaFali.com
Zdjęcie: Wikimedia Commons
Premiera w RWM: 20.12.2015


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.