Synestezja i nadprzyrodzone zdolności

Opublikowano: 02.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 853

Solomon Szereszewski urodzony 1886 w Torżoku w Rosji od wczesnych lat swojego życia zyskiwał na popularności za sprawą niesamowitej zdolności zapamiętywania długich rzędów liczb i słów, tabel, skomplikowanych działań zaawansowanej matematyki, a także formuł, fraz nieznanego języka, zapamiętywania złożonych problemów i powtarzania tego wszystkiego bez najmniejszego błędu, w dowolnej kolejności czy to od tyłu, czy na ukos nawet po kilku latach, a tego wszystkiego dokonywał po zaledwie kilku minutach nauki.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.