Sympatycy Nowej Nadziei nie kryją rozczarowania

Opublikowano: 01.02.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2684

Sylwester Pruś, jeden z najbardziej oddanych ludzi Janusza Korwin-Mikkego, nie jest już prezesem swojego regionu. Odwołał go nowy prezes – Sławomir Mentzen.

Sylwester Pruś przegrał niedawno prawybory Nowej Nadziei w okręgu kaszubskim na zostanie „jedynką” w wyborach parlamentarnych. Zwycięzcą okazał się niezwiązany z tym regionem poseł Stanisław Tyszka. Od tamtego czasu jednak mieliśmy do czynienia jeszcze m.in. z prawyborami w Legnicy, gdzie zamiast głosowania jedynkę wybrał nowy prezes Sławomir Mentzen.

Teraz z mediów społecznościowych Sylwestra Prusia dowiadujemy się, że nowy prezes odwołał go z funkcji prezesa regionu. „Prezes Nowej Nadziei odwołał mnie z funkcji Prezesa Regionu. Nic to nie zmienia, nasza walka o wolność, walka z socjalizmem trwa. Dziękuję wszystkim za współpracę, wsparcie i zaangażowanie” – poinformował Sylwester Pruś.

„Pomorscy działacze Nowej Nadziei są zszokowani bezpardonowym potraktowaniem bardzo zasłużonego dla ruchu wolnościowego Sylwestra Prusia, który został pozbawiony funkcji prezesa okręgu. Despotyczne metody rządzenia nowego prezesa wywołują bardzo duże niezadowolenie” – zauważył dziennikarz Lech Krzysztof Łuksza.

Lokalni wolnościowi działacze są co najmniej niezadowoleni z takiego obrotu spraw. W komentarzach na „Facebooku” czytamy: „Sądząc po ostatnich krokach, pewnie ktoś z PSL zajmie Pana miejsce”; „Mentzen odgrywa się za nie wejście do Sejmu w ostatnich wyborach. I robi to z uporem maniaka”; „Zastanawiam się, czy w ogóle głosować na ten twór, bo rzygać się chce”; „Mentzne przestań rozp**ać Konfederację”. Takich komentarzy jest o wiele więcej i piszą je bardzo często osoby związane ze środowiskiem wolnościowym na Pomorzu.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: NCzas.com, Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 02.02.2023 10:04

    No tak… nowa nadzieja na zrobienie w konia kolejnych rzesz wkurzonych ludzi…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.