Śmieciowe jedzenie. Czyim kosztem?

Opublikowano: 04.02.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2125

W odpowiedzi na kryzys gospodarczy supermarkety zapełniły się tanimi produktami żywnościowymi. Autorzy dokumentu przedstawiają, co znajduje się w tych towarach oraz czy są smaczne i zdrowe.

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. rozrabiaka 04.02.2024 16:24

    Jeżeli głowa łososia norweskiego ma dwie głowy, to można zrobić dwie zupy, trzeba spojrzeć na to pozytywnie

  2. Katarzyna TG 04.02.2024 19:23

    Kupujesz wędzonego łososia dostajesz 12% słonej wody :)) Dopóki pogarszanie jakości będzie się opłacało będziemy za to płacić własnym zdrowiem.. Ludzie wszystko kupią to tylko kwestia ceny.

  3. walter667 05.02.2024 02:18

    Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że nam każą ograniczać zużycie prądu (bo co2 i C1H2U3J4), a samo mięsko czy roślinki to jak żyją ? Samą wodą ? Same lampy do uprawy roślin pochłoną terwatogodziny, mięsko nie wiem jak się produkuje, ale zapewne w pewnych określonych temperaturach i przy użyciu innych odczynników, więc…znów koszt pośredni. Absurd goni absurd, dobrze nazwano obecne młode pokolenia jako “Z”, czyli wszystkie odmiany niemyślenia. Robią im Zero w mózgu, będą posiadali Zero, myślenia krytycznego Zero, racjonalne myślenie Zero. Zamiast tego mięska i roślinek spod lampy, proponowałbym upublicznić jakiś patent z szuflady, ale na tym akurat nikt nie zarobi, więc wiadomo o co z tym mięskiem i roślinkami chodzi. W zasadzie o to co zawsze.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.