Żywność modyfikowana genetycznie to broń masowej zagłady

Opublikowano: 12.05.2024 | Kategorie: Nauka i technika, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2012

„Rozmawiałem z weterynarzami, pediatrami i innymi lekarzami i widzę ogromne poparcie dla tezy, że GMO powoduje wzrost zachorowań na różne choroby. Na przykład autyzm, zaburzenia równowagi i inne problemy mają związek z GMO. Widzimy także dowody na obecność nowych, nieznanych nauce organizmów w ciele człowieka, które mogą powodować bezpłodność, o której tak wiele się mówi w ostatnich latach. Ponadto od wielu rolników słyszę, że zwierzęta spontanicznie unikają żywności GMO, jeśli mają wybór. Ale jeżeli karmi się je GMO, to często chorują i zdychają” – informuje Jeffery Smith, dziennikarz śledczy i autor książki „Nasiona kłamstwa”.

Zwykłemu człowiekowi, którego wiedza oparta jest na przejętych przez wielki biznes mediach, niedostępne są istotne informacje, co naprawdę dzieje się w świecie. A dzieje się wiele złego, albowiem żyjemy w etapie końcowym tworzonego od dziesiątków lat faszyzmu korporacyjnego. W XXI wieku to nie politycy, czy obywatele, którzy „w wolnych wyborach” wybrali danych polityków, podejmują decyzje, ale wielkie światowe korporacje rządzą światem.

Polska, która jest jednym z nielicznych krajów Europy z rozwiniętym rolnictwem indywidualnym, stanowi trudną do pokonania barierę, dla wielkich firm agrorolnicznych. Dlatego też przystąpiono do ataków przez zmianę systemu prawnego w Polsce, głównie pod naciskiem Unii Europejskiej. Niemniej jednak zacznijmy od samego początku, otóż Naród Polski nie chce GMO, to jest żywności modyfikowanej genetycznie, to też należy Polaków „wcisnąć” w ten „zabójczy żywieniowy system”.

Od lat Polacy żądali przede wszystkim zakazu upraw organizmów modyfikowanych genetycznie, szczególnie zakazu kukurydzy MON810, oraz ziemniaków Amflora. W tej kwestii polecamy wam szczególnie wypowiedzi dr. Zbigniewa Hałata (polski lekarz, specjalista epidemiolog, publicysta, działacz społeczny, wiceminister zdrowia w latach 1991–1993), który w trakcie pandemii COVID-19 wykazał się wielkim profesjonalizmem, niezależnością i doskonałą analizą medyczną oraz społeczną. Dr Zbigniew Hałat w mojej opinii to człowiek zdecydowanie godny zaufania.

Z całą pewnością każdy produkt GMO, oraz zawierający składniki GMO, powinien być przymusowo oznaczony, tak aby kupujący miał świadomość tego, po co sięga. I mimo że eksperci takich firm jak Monsanto dowodzą, że żywność GMO jest w pełni nieszkodliwa, to jednak FAKTY i NIEZALEŻNE BADANIA zdecydowanie wskazują na coś wręcz odwrotnego. No ale czegóż spodziewać się po „niezależnych ekspertach” firmy Monsanto zajmującej się GMO.

Produkty uboczne powstające w wyniku trawienia związków GMO znajdujących się w pokarmie, który spożywamy, nie są do końca trawione. Ale nie to jednak jest najgorsze — poza tym, że odkładają się w naszym organizmie, to również mogą przenosić się na nasze potomstwo. Do takich wniosków doszli badacze, którzy przeprowadzili szereg badań na kobietach w ciąży, tutaj wskaźnik wyniósł 100 procent.

To oznacza, że każde dziecko zawierało jakąś ilość toksyn GMO. To szokująca informacja, ponieważ dziś okazuje się, że toksyny są przekazywane kolejnym pokoleniom, natomiast już jutro czy też za rok może się okazać, iż owe toksyny będą mutować i tworzyć np. nieokreślone i szkodliwe twory w naszych organizmach. Powyższe wyniki badań zostały opublikowane w czasopiśmie Reproductive Toxicology i zostały przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Sherbrooke Hospital Centre, Quebec, Kanada. Same badania polegały głównie na analizie krwi, ponieważ to w niej odnaleziono duże stężenie toksyn GMO.

Dodatkowo należy również zauważyć, że uprawy GMO to po prostu śmierć dla rolników, to także śmierć dla konsumentów. Badania naukowe na szczurach żywionych GMO udowodniły, że tracą one płodność w trzecim pokoleniu. Dodatkowo zaobserwowano w ETAPIE 1 badań: zmiany w narządach wewnętrznych w obrazie krwi, nerkach i wątrobach. W ETAPIE 2 badań: młode rozwijają się nieprawidłowo, śmiertelność wzrasta o 50%. W ETAPIE 3 badań: zwierzęta są bezpłodne. Następuje anihilacja gatunku. Zatem co będzie z człowiekiem? Powyższe badania przeprowadził zespół, w skład którego wchodzili: prof. Seralini, dr Ewen, dr Pusztai, prof. Malatesta, dr Ermakowa, prof. Zentek.

Źródło: Eschatologia.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. garsjo 12.05.2024 15:08

    A dlaczego nie zakazać? Dlaczego szkodliwa żywność GMO ma w ogóle być na rynku tyle, że oznakowana? Czy aż taki strach jest przed korporacjami? Ile państw a ile korporacji? Szkodliwe zastrzyki mRNA i niezakazane… Co jeszcze korporacje wymyślą skażonego by likwidować życie na ziemi – broń biologiczna na rynku – kuriozum !

  2. Szwęda 12.05.2024 19:36

    Niemal wszystkie artykuły zwane żywnością sprzedawane w sklepach to jest broń chemiczna, a raczej atak chemiczny, środek depopulacyjny służący do wymordowywania ludzkości, która już od dawna znajduje się w globalnym obozie koncentracyjnym, obozie zagłady i jest to robione za pomocą inżynierii społecznej w taki sposób, żeby niemal wszyscy ludzie w ogóle nie zdawali sobie z tego sprawy!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.