Samolot zniszczyły dwie eksplozje

Opublikowano: 10.04.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 15

Antoni Macierewicz – marszałek senior Sejmu, poseł PiS – podkreśla zaangażowanie obywateli w wyjaśnienie okoliczności katastrofy smoleńskiej. Raport komisji Antoniego Macierewicza jest już skończony, jednak nie ukaże się dzisiaj, wbrew wcześniejszym zapowiedziom. Opóźnienie w ogłoszeniu wiąże się z obecną sytuacją. Raport powstał we współpracy z Narodowym Instytutem Badań Lotniczych uniwersytetu stanowego Wichita (Kansas, USA). Jak mówi sam autor, w raportach Anodiny i Millera były przedstawione fałszywe informacje, które miały na celu zataić prawdę o katastrofie. Kreowały one alternatywną wizję wydarzeń, mającą przykryć prawdę. Gość audycji podkreśla, że „Samolot został zniszczony dwoma eksplozjami”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o