Rozmowy w deszczu – Wolne Media

Opublikowano: 01.04.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 4696

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Maurycym Hawrankiem o “Wolnych Mediach”, prawicy, lewicy i nie tylko. Materiał powstał dla Niezależnej Telewizji.

Autor: Janusz Zagórski
Premiera w RWM: 17.07.2011


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

 1. Fenix 26.07.2011 10:19

  Brawo Maurycy ,i tak trzymaj 🙂 Fajna bo szczery i mądra rozmowa . To co łączy , jest warte wsparcia i pochwały .

 2. Raptor 26.07.2011 12:58

  Oszołomstwu i zawziętości ideologicznej należy dziękować przy każdej okazji. Jeśli ktoś nie rozumie idei swobodnego dostępu do informacji i chce cenzurować świat na swoją modłę, to jego wybór… może sobie siedzieć do końca we własnym przytulnym gniazdku… i przestać myśleć, bo po co, skoro jest tak miło.

 3. SamWieszKto 26.07.2011 15:25

  Poznanie różnych opini na daną kwestie jest potrzebne by wyrobić sobie świadomy światopogląd. Więc więcej artykułów więcej komentujących użytkowników przy tym ciekawe i merytoryczne dyskusje a świat będzie piękny.

  Pozdrawiam 🙂

 4. beth 01.04.2012 14:48

  BRAWO !!!! 🙂 Stanowczo popieram tego rodzaju nurt, który może uzdrowić istniejącą sytuację.

 5. FINIX 01.04.2013 21:10

  Że też dopiero teraz widzę tą audycję… Przydało by się z twojej strony więcej takich audycji 🙂

 6. pablitto 03.04.2014 14:00

  “Tylko głupiec nie ma wątpliwości” jak ktoś ongiś rzekł. Miejmy nadzieję, że domniemany wzrost świadomości społeczeństw objawi się też zwiększeniem perspektywy spojrzenia na nasze chwilowe życie na tej planecie…
  Rispekt!
  🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.