Rozmowy w deszczu – Wolne Media

Opublikowano: 01.04.2021 | Kategorie: Audycje, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2062

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Maurycym Hawrankiem o “Wolnych Mediach”, prawicy, lewicy i nie tylko. Materiał powstał dla Niezależnej Telewizji.

Autor: Janusz Zagórski
Premiera w RWM: 17.07.2011

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o
Fenix
Gość
Fenix

Brawo Maurycy ,i tak trzymaj :) Fajna bo szczery i mądra rozmowa . To co łączy , jest warte wsparcia i pochwały .

Raptor
Gość

Oszołomstwu i zawziętości ideologicznej należy dziękować przy każdej okazji. Jeśli ktoś nie rozumie idei swobodnego dostępu do informacji i chce cenzurować świat na swoją modłę, to jego wybór… może sobie siedzieć do końca we własnym przytulnym gniazdku… i przestać myśleć, bo po co, skoro jest tak miło.

SamWieszKto
Gość
SamWieszKto

Poznanie różnych opini na daną kwestie jest potrzebne by wyrobić sobie świadomy światopogląd. Więc więcej artykułów więcej komentujących użytkowników przy tym ciekawe i merytoryczne dyskusje a świat będzie piękny.

Pozdrawiam :)

beth
Gość
beth

BRAWO !!!! :) Stanowczo popieram tego rodzaju nurt, który może uzdrowić istniejącą sytuację.

FINIX
Gość
FINIX

Że też dopiero teraz widzę tą audycję… Przydało by się z twojej strony więcej takich audycji :-)

pablitto
Gość
pablitto

“Tylko głupiec nie ma wątpliwości” jak ktoś ongiś rzekł. Miejmy nadzieję, że domniemany wzrost świadomości społeczeństw objawi się też zwiększeniem perspektywy spojrzenia na nasze chwilowe życie na tej planecie…
Rispekt!
:)