Sami sobie wysadzili gazociąg?

Opublikowano: 29.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1323

Brak dowodów, kto uszkodził gazociąg, a politycy już szerzą propagandę, że Rosjanie sami sobie wysadzili rurociąg, którym właśnie pompowali gaz na sprzedaż, aby zwalić winę na Ukraińców lub ich sprzymierzeńców. Z tej narracji wyrwał się Radosław Sikorski, który wskazał palcem na Amerykanów. Program Macieja Maciaka z cyklu „Musisz to wiedzieć!” z przeglądem niewygodnych lub mało znanych informacji.

19

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.