Rolnicy – ani kroku wstecz!

Opublikowano: 02.03.2024 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2047

Od kilku tygodni nasilają się gigantyczne protesty rolników właściwie już w całej Europie. Także i nasi rodzimi, polscy rolnicy, w końcu się ruszyli i ich protesty wyglądają podobnie do tych z Niemiec czy Francji.

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to wiadomo, że o pieniądze. Analizując temat bardziej wnikliwie, chodzi o to, by całkowicie zlikwidować rodzinne, pokoleniowe, narodowe rolnictwo i zastąpić je globalnymi koncernami żywnościowymi, którymi zarządzają oligarchowie. W Niemczech zaczęło się od „diesla” (protestów po cofnięciu dopłat do oleju napędowego dla rolnictwa – dop. red.), a teraz protestuje już właściwie cała klasa średnia.

Podobnie jest w Polsce, gdzie rolnicy protestują przeciwko unijnemu marksistowskiemu i zamordystycznemu ZIELONEMU ŁADOWI oraz niezweryfikowanej żywności, która trafia do nas z Ukrainy. W państwie tym trwa wojna, a przemyt właściwie wszystkiego kwitnie w najlepsze. Ostatnio była piękna sytuacja, kiedy to pewna zakonnica pod przykrywką pomocy humanitarnej próbowała przemycić cały wielki tir okablowania i wszelkiej maści kabli do elektryki z Niemiec na Ukrainę. Co rusz także widzimy dziesiątki tysięcy luksusowych, wypasionych samochodów, które zmierzają na Ukrainę. Jednym słowem cyrk i patologia.

Takie przestępcze działanie przy de facto cichym przyzwoleniu służb państwa polskiego w oczywisty sposób uderza nie tylko w interes rolników, ale generalnie w cały Polski interes narodowy jako taki. Najbardziej szokujące w tym wszystkim jest to, że gdyby nie rolnicy nie wiedzielibyśmy, jaki syf do nas wjeżdża w postaci np. zboża technicznego. Ja się pytam, gdzie się podziały wszystkie te służby, które o byle co nękały przedsiębiorców czy prostych obywateli w czasie mniemanej pandemii COVID-19. Rolnicy odwalają całą robotę i nie dziwię się ich desperacji.

Afera ze zbożem

Opinią publiczną wstrząsnęła szokująca informacja, że są w Polsce firmy, które zdecydowały się produkować żywność na bazie produktów z Ukrainy. Już nie wspomnę o tym, że w polskich silosach zalega miliony ton polskiego zboża, ale lepiej kupować syf z Ukrainy, prawda? To nieprawdopodobne.

Obecnie trwa ogólnopolski bojkot produktów z Ukrainy. Ja osobiście staram się kupować zawsze bezpośrednio od polskiego rolnika czy polskiego przetwórcy. Jeśli już jestem zmuszony robić zakupy w markecie, to zawsze używam aplikacji POLA, która skanuje kod kreskowy produktu i pokazuje, z jakiego jest kraju.

Antypolski HEJT pseudo polskich władz i ruskie prowokacje

Sporo szumu zrobiło słynne już zdjęcie, które obiegło właściwie już cały świat, na którym widzimy ciągnik z plakatem, na którym jakiś podstawiony prowokator lub wariat prosi Putina o pomoc, a obok wisi czerwona flaga ZSRR z sierpem i młotem. Nie oszukujmy się, żaden normalny Polak nigdy w życiu nie powiesiłby ani takiego tekstu, ani tym bardziej flagi ZSRR. Jak dla mnie jest to ewidentna prowokacja służb, pytanie tylko, których? Cóż, pójdźmy tropem pieniędzy, a z łatwością odgadniemy, w czyim interesie była ta prowokacja. Na pewno nie w interesie rolników, przewoźników i Polski.

Niebywały hejt kreują sami Ukraińcy i pokazują, czym dla nich jest wdzięczność. Dobrze, że Polacy to widzą, może niektórzy otworzą oczy. Ostrzegałem od samego początku, że tak będzie.

Po wyżej opisywanym proteście przeczytałem obrzydliwy i radykalnie antypolski wpis niejakiej Elizy Dzwonkiewicz, która obecnie pełni funkcję Konsula Generalnego RP na Ukrainie. Powiem szczerze, że czegoś tak podłego nie czytałem dawno. W każdym normalnym państwie ta kobieta zostałaby natychmiast odwołana i oskarżona o zdradę stanu. Jak można tak pluć na własny kraj i naród? Naród, który tyle wycierpiał, jest wpychany w nieswoje wojny i tyle zrobił dla Ukraińców?! Nawet nie będę cytował tego radykalnie antypolskiego bełkotu, bo robi mi się niedobrze na samą myśl o tym, co przeczytałem. Niebywałe, że tego typu osoby pełnią jakiekolwiek funkcje publiczne. Z drugiej strony nie dziwi kompletny upadek RP, która ma tego typu „elity” „reprezentujące” ją na zewnątrz. Gdyby coś podobnego napisał jakikolwiek polityk niemiecki, amerykański, ukraiński czy jakikolwiek inny, o swoich rodakach, w minutę przestałby pełnić jakiekolwiek funkcje w administracji publicznej. Polaków reprezentują zdrajcy Polskiego Interesu Narodowego… Co za moralny upadek, DNO i katastrofa. Tutaj musi przejść jakaś totalna opcja zerowa, inaczej nigdy się nie podniesiemy jako Suwerenne i Niepodległe państwo polskie.

Dlatego, rolnicy, ANI KROKU WSTECZ!

Autorstwo: Marcin Rola
Zdjęcie: Damian Żuchowski
Źródło: NCzas.info


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. emigrant001 02.03.2024 18:23

    Ugoda z “rządem” polega na tym, że “rząd” zrobił podwyżką o 100% ludzie zaczeli protestować, więc “rząd” zrobił obniżkę o 20%. Ludzie zachwyceni, że coś wywalczyli nie są w stanie dostrzec podwyżki o 80%, bo przecież wygrali:)
    Dlatego żadna ugoda nic nie da póki nie znikną z planszy ludzie, którzy te przepisy wymyślili. Musza zniknąć co do jednego a jednym z nich jest tusk.
    Teraz jest dobry moment aby zjednoczyć wszystkich, którym tzw zielony ład wyrządzi ogromne szkody.

  2. replikant3d 02.03.2024 21:31

    emigrant001, zapomnij o tym. Socjotechnika się kłania. Ludziska mają wszystko gdzieś. praktycznie NIKT nie przejmuje się tym co żre dopóki nie wyląduje w szpitalu. Taka jest prawda.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.