Riese i inne tajemnice III Rzeszy – 1

Opublikowano: 13.12.2012 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 33

Dariusz Kwiecień – niezmordowany badacz tajemnic przeszłości, eksplorator i promotor historii naszego kraju debiutuje jako autor nowej audycji Serwisu Infra „Riese i tajemnice III Rzeszy” – porywające, emocjonujące ale też historycznie udokumentowane opowieści wprowadzą słuchaczy w świat zagadek ostatniej wielkiej wojny i hitlerowskiego imperium, które legło w gruzach… ale może nie do końca?

Odcinek pierwszy poświęcony w całości kompleksowi Riese.

Autor: Dariusz Kwiecień
Zdjęcie: Lilly M
Produkcja: Infra
Premiera w RWM: 02.12.2012

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o
agama
Gość
agama

bardzo ciekawe nagranie