Przyczyny powstania potopu udowodnione naukowo

Opublikowano: 02.10.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 513

W prawie wszystkich starożytnych mitach i legendach opisujących historię dawnych lat mowa jest o gigantycznym niszczycielskim potopie, który całkowicie unicestwił prehistoryczną cywilizację ludzkości zmieniając dotychczasowe oblicze ziemi. Motyw potopu niszczącego ludzkość oprócz w Biblii występuje także w Sumeryjsko Akadyjskim eposie o Gilgameszu, Mitologii Greckiej, Hinduskich mitach, Starożytnej Chińskiej księdze dokumentów, Indiańskich mitach, legendach Majów oraz w dziesiątkach innych dawnych przekazach.
Najnowsze badania przeprowadzone przez zespół Francisa Thackeraya z instytutu studiów ewolucyjnych na Uniwersytecie Witwatersrand wskazują, że w Ziemię około 12 800 lat temu uderzyła potężna kometa lub asteroida.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. urartur 02.10.2021 14:00

    Pycha i duma cywilizacji ludzkiej doprowadziła do uszkodzenia sklepienia nieba i wody ponad sklepieniem wylały się n a ziemię. Potopu już nie będzie. Ale ludzka chciwość życia wiecznego na ziemi uszkodzi kolejne rzeki niebios a docelowo i pałac Boga, zabijając jawne światło życia. To wszystko już się wydarzyło a światło życia zgasło, zabiliśmy florę i faunę i żyjemy teraz w miastach wieżach stając się drapieżnikami, niczym ludzkie rekiny. Technologia zniszczyła raj w nas, z którego to stwórca nas wyprosił, byśmy nie poznali życia wiecznego świadomości. Teraz tylko w pokorze i poświęceniu się drugiej istocie, możemy poprzez stan świadomości na poziomie kolejno: miłowania potem radowania i błogostanu uruchomić światło swej istoty, by oświetlać wszystkich kroczących w ciemności a pragnących powrotu do królestwa w którym to my jesteśmy światłem życia.

    wszystko jest świadomością a świadomość jest wszystkim

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.