Posłuchajmy pani Lenki

Opublikowano: 05.12.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 444

Pani Teresa Bielecka, pielęgniarka środowiskowo-rodzinna z Łęcznej, poznała żyjącą samotnie panią Leonardę, która z wielkimi emocjami opowiedziała jej o swoim życiu. Wspominała pobyt na zesłaniu na Syberii i dramatyczne momenty w dalekiej Azji, gdzie wraz z rodziną trafiła w czasie II wojny światowej. Z członków rodziny pani Lenki jedynie syn interesował się tymi wspomnieniami. Z kolei Damian, syn pani Teresy, wówczas student dziennikarstwa, historią pani Lenki zainteresował autora reportażu.

Autorstwo: Mariusz Kamiński
Źródło: Radio Lublin

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.