Pokłócili się o in vitro w Sejmie

Opublikowano: 25.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1025

W tym filmie analizujemy kontrowersyjne słowa byłego ministra zdrowia, pana Arłukowicza, w związku z kwestią in vitro, oraz próbujemy rozwikłać, czy poseł Braun faktycznie porównał in vitro do noszenia okularów, przyglądając się temu tematowi krytycznie i z pełnym zrozumieniem.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. walter667 26.11.2023 03:14

    Ciekawe czy w roku 2054 będą nadal się sprzeczać o invitro, aborcję i takie tam tematy zastępcze dla prostych ludzi. Może wnuk Tuska będzie na celowniku wówczas ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.