Pociągi towarowe zwożą do Ameryki hordy imigrantów

Opublikowano: 19.09.2023 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2213

Filmy opublikowane przez reportera Fox News Griffa Jenkinsa i niezależnego dziennikarza Audena Cabello pokazują otwarte wagony w Meksyku wypełnione migrantami, którzy są przewożeni na północ, w stronę granicy z USA.

Z Darien Gap w Panamie, z Ameryki Środkowej i przez Meksyk nadchodzi tsunami migrantów z całego świata, którzy nielegalnie przedostają się do Stanów Zjednoczonych dzięki granicom otwartym przez Joego Bidena.

Na nagraniu opublikowanym w niedzielę przez Griffa Jenkinsa widać co najmniej dwa tuziny otwartych wagonów wypełnionych wiwatującymi migrantami w pociągu FerroMex w mieście Zacatecas w północno-środkowym Meksyku.

Dwa dni wcześniej Auden Cabello zamieścił wideo przedstawiające pociąg wypełniony migrantami w mieście na południe od Zacatecas pt. „Irapuato, Guanajuato: Dziś rano odjechał kolejny pociąg pełen migrantów. Jedna z głównych tras prowadzi do Juarez/El Paso”.

Inny film został nakręcony na początku tygodnia w Darien Gap przez niezależnego fotografa Federico Rio, a opublikowany przez reporterkę „New York Timesa” Julie Turkewitz: „W zeszłym roku 250 000 osób przeszło przez dżunglę Darién w desperackiej próbie przedostania się do Stanów Zjednoczonych. W tym roku liczba ta sięgnęła już 360 tysięcy”.

Raport wideo autorstwa korespondenta Border Hawk, Efraína Gonzáleza, przedstawia koniec jednej trasy pociągu z migrantami na granicy USA z Meksykiem w Piedras Negras i Eagle Pass.

Autorstwo: Kristinn Taylor
Źródło zagraniczne: TheGatewayPundit.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. pikpok 19.09.2023 16:57

  Taka mała wymiana, wszakże pastuchom wystarczy AI, kilku sługusów i … mogą mówić co chcą – mogą nam wmówić co chcą. A przy tej technologi to jeszcze nawet robić różne ,,cuda”.

  Pewnie nie tylko u nas taki pogrom. Uniwersytet w Poznaniu
  https://amu.edu.pl/wiadomosci/aktualnosci/nekrologi?result_21512_result_page=10
  UJ w Krakowie
  https://in-memoriam.uj.edu.pl/odeszli

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.