Po procedurze in vitro urodziło się dziecko innej rasy

Opublikowano: 21.09.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 397

Byli małżonkowie z amerykańskiego stanu New Jersey złożyli pozew przeciwko klinice leczenia niepłodności po tym, jak po procedurze in vitro kobieta urodziła dziecko nie swego męża, a innego mężczyzny – poinformowała telewizja NBC New York.

Kristina Koedderich i Drew Wasilewski zauważyli, że coś jest nie tak, gdy u dziecka zaczęły dominować cechy typowe dla Azjatów. Tymczasem ojciec i matka dziewczynki są rasy białej – informuje kanał.

Analiza DNA potwierdziła, że Drew Wasilewskinie nie jest biologicznym ojcem dziecka. Błąd lekarzy z kliniki leczenia niepłodności doprowadził do konfliktu w rodzinie, który ostatecznie zakończył się rozwodem.

Jak informuje „Metro”, Kristina Koedderich i Drew Wasilewski twierdzą, że wydali około 500 tys. dolarów na procedurę in vitro.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.