Wkrótce stan wyjątkowy w Polsce?

Opublikowano: 22.04.2016 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Wkrótce stan wyjątkowy w Polsce?

Liczba wyświetleń: 441

Dr Zbigniew Kękuś przeanalizował treści ustaw jak 1066, która już obowiązuje oraz nowej, która ma dać uprawnienia obcym wojskom. Co się okazuje, w Polsce obce służby i wojska mają dostać uprawnienia do używania własnej broni i to zupełnie bezkarnie, bo nie będzie ich obowiązywać polskie prawo! Czy grozi nam operacja fałszywej flagi w celu przejęcia kontroli nad Polską przez obce państwa?


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.