Piramidy na Uralu – dzieło ludzi czy natury?

Opublikowano: 05.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 866

Subpolarny Ural to miejsce wyjątkowo zagadkowe. Oddalone od cywilizacji i praktycznie niezamieszkane, często występuje w mitach i legendach rdzennej ludności przyległego obszaru mowa tu o pasterzach reniferów z ludu Mansi. Zdjęć z tego miejsca jest niewiele. Turyści niezbyt chętnie je wybierają gdyż wyprawa jest bardzo trudna, długa i ryzykowna. Po tym, jak w Internecie pojawiło się zdjęcie obiektu w kształcie piramidy, znalezisko to natychmiast przyciągnęło uwagę opinii publicznej.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.